Kategorie:

Drzwi do nowego świata – naklejki dekoracyjne

Wystarczy popuścić wodze fantazji by Twoje drzwi pełniły nie tylko rolę przegrody pomiędzy dwoma wnętrzami, ale stały się prawdziwą, niepowtarzalną ozdobą i różniły się od tych tradycyjnych.

Aby Twoje drzwi stały się oryginalne możesz je w bardzo szybki i prosty sposób okleić folia samoprzylepną. Zacznijmy od tego, że na drzwiach może znaleźć się właściwie każdy wzór, tutaj nie ma ograniczeń, ponieważ wszystkie naklejki zostaną wydrukowane na wymiar wskazany przez Ciebie, czyli na wymiar Twoich drzwi. Ogromny wybór wzorów i kolorów pozwoli Ci dopasować drzwi do reszty wnętrza.

I np. jeśli chcesz osiągnąć efekt trójwymiarowości, który powiększy Twoje wnętrze to wybierz wzór z perspektywą. Każdy taki motyw doda wnętrzu dodatkowych metrów.

naklejka na drzwi ULICZKA

NAKLEJKI NA DRZWI balony

Jeśli kochasz kwiaty i lubisz się nimi otaczać to mamy dla Ciebie naklejki z motywami kwiatowymi, one wniosą do Twojego wnętrza pozytywną energię i radość przez cały rok.

naklejki na drzwi KWIATY

Sprawdź naklejki dekoracyjne na drzwi

Drugie życie drzwi

Oprócz tego, że naklejki na drzwiach pełnią funkcję dekoracyjną to należy wspomnieć o tym, że dzięki nim szybko i sprawnie je odnowisz.

Jeśli drzwi w pokoju Twojego dziecka są już zniszczone kupno nowych nie będzie konieczne. Po prostu wystarczy je okleić.

Oto kilka propozycji na oklejenie drzwi w pokoju Twojego dziecka.        
naklejki na drzwi DO POKOJU DZIECKA     
Instrukcja aplikacji folii na drzwi:

Przygotowanie powierzchni: powierzchnia musi być czysta i sucha

Dekoracja złożona jest z:  1. naklejki 2. białego – papierowego podkładu

Potrzebne narzędzia: 1. rakla filcowa 2. spryskiwacz z wodą

Klejenie: Naklejkę przykładamy na miejsce aplikacji, aby sprawdzić zgodność wymiarów. Następnie odklejamy ok. 20 cm białego podkładu i zawijamy go pod spód. Spryskujemy wodą powierzchnię z klejem oraz podłoże, na którym aplikujemy naklejkę. Przykładamy naklejkę do podłoża i starannie wygładzamy raklą powierzchnię naklejki wypychając przy tym na zewnątrz wodę. Odklejamy pozostały biały podkład postępując jak wyżej. Jeżeli po aplikacji zostaną na powierzchni jakiekolwiek pęcherzyki wody to nalezy je przekłuć igłą i za pomocą rakli usunąc resztę wody.

                                                                                                                

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Why ask?