fototapety z lasem w kolorach pastelowych
Kategorie:

Fototapety lasu do sypialni – Propozycje

Chcesz wytapetować swoją sypialnię, jednak nie wiesz, które produkty sprawdzą się najlepiej w Twoim wnętrzu? Z tego powodu postanowiliśmy przygotować zestawienie najciekawszych propozycji. W niniejszym wpisie znajdziesz interesujące fototapety do sypialni przedstawiające naturę.

Las w sypialni

Fototapeta w sypialni to bardzo dobry pomysł, o ile wie się, jak jej użyć. Przede wszystkim warto kierować się minimalizmem w aranżacji przestrzeni, dzięki czemu tapeta z lasem będzie się wyróżniać, ale nie wprowadzi chaosu. Razem z poniższymi propozycjami przedstawimy także pomysły na proste zabiegi, dzięki którym sypialnia będzie się prezentowała jeszcze lepiej.

Przypominamy, że kupując tapety do sypialni, te przedstawiające las oraz inne, powinno się wybierać produkty wysokiej jakości. Dzięki temu można liczyć na doskonałą rozdzielczość obrazu oraz trwałość produktu. Co ciekawe, nawet bardzo dobre fototapety mogą być atrakcyjne cenowo i właśnie takie możesz znaleźć w naszej ofercie!

fototapety z lasem w kolorach pastelowych

Tapeta z lasem do sypialni prezentowana powyżej jest bardzo ciekawym rozwiązaniem ze względu na swoją kolorystykę. Grafika nawiązująca do malowania akwarelami sprawdzi się dobrze w towarzystwie dodatków o delikatnej kolorystyce. Jednocześnie jest to model bardzo jasny, dlatego nic nie stoi na przeszkodzie, by sąsiadujące ściany pomalować ciemnymi farbami, uzyskując tym samym odpowiedni kontrast.

Górzysty las we mgle

To bardzo interesująca fototapeta do sypialni. Przedstawia las we mgle na górzystym terenie i przyciąga swoją tajemniczością. Wyróżnia się ciemną kolorystyką, dlatego sprawdzi się dobrze w towarzystwie jasnych barw. Dzika natura umieszczona na grafice  pozwala się wyciszyć.

Poranna mgła w lesie

Ten model przyciąga uwagę swoim ciepłem. Grafika przedstawia las oświetlony intensywnym, porannym światłem słonecznym. Dzięki temu spoglądanie na ten model rodzi pozytywne odczucia. Model sprawdzi się świetnie zarówno w jasnych, jak i ciemniejszych pomieszczeniach. Można go umieścić nad łóżkiem lub naprzeciwko mebla, by fototapeta była jedną z pierwszych rzeczy, które widzi się po przebudzeniu.

Rozmyty las

To dość abstrakcyjny model, który wyróżnia się prostotą i ciekawą kolorystyką. Fototapeta do sypialni przedstawia las w nieoczywisty sposób, ponieważ drzewa są zaledwie smugami. Jest to więc doskonała propozycja do wnętrz nowoczesnych. Duża ilość żółci oraz brązu sprawiają, że model dobrze wygląda w pomieszczeniach o ciepłej kolorystyce. Dobrym pomysłem jest np. zakup żółtej lub brązowej pościeli.

Południowoamerykański las

Ta grafika przedstawia krajobraz Ameryki Południowej i wyróżnia się przede wszystkim nietuzinkową kolorystyką. Ze względu na swój wygląd doskonale sprawdzi się we wnętrzach klasycznych lub w towarzystwie starych mebli, jak i materiałów, takich jak drewno czy metal.

Kolorowy las

Ta fototapeta do sypialni przedstawia las ukazany na grafice o ciekawej kolorystyce. Odcienie brązu z niebieskimi dodatkami prezentują się zadziwiająco elegancko, dlatego też tapeta będzie optymalnym rozwiązaniem dla eleganckich wnętrz. Dobrze sprawdzi się w połączeniu z ciemnymi ścianami lub meblami.

Ośnieżony las

To bardzo ciekawa grafika, ponieważ zdjęcie zostało wykonane z lotu ptaka, dzięki czemu drzewa wyglądają, jak gdyby rozchodziły się na boki. Co więcej, obraz przedstawia ośnieżone drzewa iglaste, dlatego biel jest przeważająca. Dzięki temu tapeta do sypialni będzie ciekawą propozycją dla pomieszczeń w stylu skandynawskim lub przestrzeni minimalistycznych. Warto to urozmaicić dodatkami o dowolnej barwie. Chłodne kolory dadzą spójny efekt.

Zimowy las

Ta fototapeta do sypialni przedstawia las w zimie, a więc drzewa są pozbawione liści. Wysoki kontrast sprawia, że grafika jest czarno-biała. Jest to opcja dla wielbicieli minimalizmu, a do tego będzie dobrze wyglądać obok kolorowych elementów, nawet barw intensywnych i pastelowych, takich jak czerwień czy żółć. Wszystkie opisane wyżej fototapety znajdziesz w naszej ofercie! Oferujemy wysoką jakość oraz duży wybór wzorów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Why ask?