Kategorie:

Jak w szybki sposób urządzić wnętrze w stylu POP ART?

POP ART istnieje od 60 lat i ciągle gości w naszych wnętrzach, zatem można śmiało stwierdzić,  że jest nieprzemijalny!

POP ART to prąd w sztuce, który wywodzi się z kultury masowej, na początku często wyrażał się w  komiksach i reklamie. Do dziś jest inspiracją wielu dekoratorów wnętrz. Wnętrza urządzane w stylu popartowym są wesołe i pełne optymizmu. Nasycone, intensywne barwy to siła popartu. Oczywiście dla wzmocnienia efektu mamy dla Was kilka propozycji dodatków. Popartowskie dekoracje mogą występować  w postaci naklejek.

Naklejki w stylu POP ART

fototapeta pop art 1

Powyższa aranżacja to typowy przykład pozytywnego chaosu. Odważne kolory we wnętrzu robią wrażanie. Zabawne kiczowate dodatki poustawiane na półkach niczym dzieła sztuki wprowadzają do niego dużą dawkę poczucia humoru.

Sprawdź naklejki okrągłe w naszej ofercie

fototapeta pop art

 Fototapeta w stylu POP ART

Kolejnym rozwiązaniem dla ludzi, którzy wystrój wnętrza traktują z lekkim przymrużeniem oka jest fototapeta z motywem popartowskim. Ta zabawna dekoracja kreuje przestrzeń dynamiczną i pełną radosnego wdzięku. Aby uniknąć zbyt krzykliwego wyrazu można oprzeć się na złotej zasadzie minimalizmu “less is more”, czyli mniej znaczy więcej. W tym pokoju ozdobiono tylko jedną ścianę tą pop-artową dekoracją.

FOTOTAPETA POP ART 2

W tym oto wnętrzu wprowadzono juz znacznie więcej popartowego kliamtu, a mianowice urządzono go w nieco cukierkowym nastroju. Odważnie zastosowano mix kolorów, króluje tu jasny róż, limonkowa zieleń i różne odcienie turkusu. Jak widać nie ma tu żadnych ograniczeń !

FOTOTAPETA POP ART 3

Dla miłośników tego barwnego stylu mamy również dekoracje inspirowane twórczością Andego Worhola, które są znane na całym świecie, np. jego obrazy przedstawiające puszkę Coca Coli czy twarz Marlin Monroe.

fototapeta  marlin monroe

Aranżując wnętrze w popartowym  stylu powinniście zdecydować się na mocne – żywe i jaskrawe barwy,  materiały z tworzyw takich jak plastik czy sztuczne futro oraz  dodatki w postaci popularnych kultowych grafik, które będzie można umieścić na ścianach czy meblach.

naklejka na meble pop art

Urządzanie wnętrza w stylu POP ART to świetna zabawa, trzeba tylko wykazać się kreatywnością i odwagą w realizowaniu swoich pomysłów!!!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Why ask?