Kategorie:

Lina Cavalieri – najlepsze propozycje obrazów

Choć jest to dziś postać dobrze znana, wciąż jeszcze nie każdy słyszał o Linie Cavalieri. Kim była ta przepiękna kobieta? Pochodząca z Lazio we Włoszech śpiewaczka operowa, gwiazda rewii paryskiej z początku ubiegłego wieku i aktorka filmów niemych zyskała ogromną sławę ze względu na swój talent, ale także klasyczną urodę – została nawet okrzyknięta najpiękniejszą kobietą świata. Burzliwa biografia, w której nie brakuje romansów, małżeństw, podróży, wielkich i nieudanych koncertów, zapewniła jej ogromną popularność i do dziś pozostaje inspiracją dla wielu artystów. Właśnie dlatego Lina Cavalieri została bohaterką okrągłych obrazów na ścianę z naszej oferty. Jej wizerunek, uwieczniony w twórczości projektanta Piero Fornasettiego, zachwyconego niebywałą urodą sopranistki, jest dziś bardzo znany, a jego reprodukcje pojawiają się na wielu elementach dekoracyjnych. Lina Cavalieri stała się z czasem również symbolem silnej, przedsiębiorczej kobiety – sama stworzyła sieć salonów kosmetycznych w największych miastach świata, dzięki czemu pozostaje inspiracją dla kobiet wybierających ścieżkę kariery i rozwoju osobistego. W naszej ofercie znajduje się szeroki wybór okrągłych obrazów z Liną Cavalieri w roli głównej, które doskonale odnajdą się we wnętrzach urządzonych w różnych stylach. Przedstawiamy kilka naszych ulubionych propozycji:

Na tym obrazie widnieje portret rozmarzonej Liny, który charakteryzuje się delikatnym tłem utrzymanym w neutralnych barwach: beżu, brązie, szarości i kości słoniowej. Rozmyte kolory wydają się poprzecierane i nieco wyblakłe, przypominają starą fotografię, dzięki czemu okrągły obraz z Liną Cavalieri z łatwością odnajdzie się we wnętrzu w stylu vintage. Klasyczna uroda artystki będzie także doskonale zdobić wnętrza o klasycznych i włoskich akcentach, takie jak modern classic lub italian glamour.

Okrągły obraz z naszej oferty przedstawia piękną Linę Cavalieri na tle morskiego dna, a dokładniej pływających ryb. Obraz ten ma oczywiście wydźwięk humorystyczny, pozostaje jednak intrygujący dzięki swojej nieoczywistości i połączeniu podwodnego świata z wizerunkiem włoskiej sopranistki. Kolorystyka kompozycji oscyluje wokół morskiej zieleni i delikatnej szarości – to wszystko sprawia, że obraz doskonale sprawdzi się jako dekoracja na ścianę do łazienki. Motyw wody będzie nas dodatkowo uspokajał i odprężał, co wpłynie pozytywnie na nasze poczucie komfortu.

Wybierając tę propozycję, możesz mieć pewność, że rozbawisz swoją dekoracją ścienną niejednego gościa. Okrągły obraz z Liną Cavalieri przedstawia śpiewaczkę z owadem, prawdopodobnie pszczołą, na nosie. Latający owad sprawia, że grymas na twarzy Liny przypomina delikatnego zeza, przez co kompozycja zyskuje zabarwienie humorystyczne. Dekoracja w tym przypadku jest czarno-biała, dlatego sprawdzi się również w minimalistycznych wnętrzach.

Niniejsza propozycja jest chętnie wykorzystywana przez projektantów wnętrz w nowoczesnych i odważnych aranżacjach. Portret Liny jest czarno-biały, a śpiewaczka operowa pokazuje na nim język, co może rozbawić nasze towarzystwo i przy okazji wskazuje na nasz dystans do siebie oraz do urządzania naszej przestrzeni. Taki obraz świadczy o bardzo rozwiniętym zmyśle estetycznym i łatwo można go połączyć z meblami w różnych stylach. Okrągły obraz z Liną Cavalieri, która wystawia język świetnie będzie pasował do przedpokoju. Już po wejściu do mieszkania będzie bawił Twoich gości.

Dzięki niezwykłemu połączeniu kolorów, ale także nowoczesnej stylistyki obrazu z klasyczną urodą Liny nawiązującą do włoskiego wzorca, osiągamy w przypadku tej propozycji bardzo interesujący efekt Liny “ukrytej” za fakturą obrazu. Taka ozdoba z pewnością przypadnie do gustu wielbicielom eklektyzmu i niekonwencjonalnych rozwiązań, a jego ciepła kolorystyka sprawi, że wnętrze salonu lub sypialni wyda się bardziej przytulne.

Obrazy okrągłe z Liną Cavalieri to bardzo modne dekoracje ścienne, które są chętnie wykorzystywane do dekorowania wnętrz o rozmaity przeznaczeniu. Wizerunek sopranistki dla wielu kobiet może stanowić inspirację, a humorystyczne obrazy wprowadzą do wnętrza kontrolowaną swobodę. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą okrągłych obrazów z Liną Cavalieri.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Why ask?