Kategorie:

Metropolia w domu, czyli miejskie fototapety

Nowy York, Paryż, Tokio, Londyn, Las Vegas, Hongkong to tylko przykłady z wielu metropolii tętniących życiem. Działają one jak jeden wielki organizm, auta poruszające się jak hemoglobiny w krwiobiegu. Ludzie działający niczym elektrony w naszym układzie nerwowym. Machina, w której każdy tryb odgrywa swoją rolę oraz niegasnące latarnie po godzinie 24. To cechy charakterystyczne wielkich miast i dekoracji z ich motywem.

Taka fototapeta już od samego rana będzie działać jak kubek dobrze zaparzonej kawy wypity na początek dnia.

Jakie argumenty stoją za tym abyś zdecydował się na  fototapetę  z  motywem wielkiej metropolii?

Oto pierwszy argumant – wniesiesz dynamikę do wnętrza

Dzięki fototapetom z motywem wielkich miast nadasz dynamiki i energii swoim wnętrzom oraz stanowczo je ożywisz. Dzięki tym motywom wprowadzisz wielkomiejski szyk.

Sprawdź nasze fototapety w metropolie

fototapety Nowy Jork

W nocy metropolia dostaje nowego życia. Wydaje się bardziej intensywna i naładowana energią. Światła i tętniące życie miasta o tej porze wprost emanują energią. Taka fototapeta z motywem wielkiego miasta znacznie zdynamizuje przestrzeń.

ffototapety nowy jorkfototapety Nowy Jork

Idealną propozycją może być także Most Golden Gate. Taki motyw sprawdzi się w aranżacji naszego wnętrza, któremu brakuje witalności.

Fototapeta-most-golden-gate-17716088

 

Drugim argumente jest możliwość optycznego powiększenia wnętrza 

Odpowiednio dobrane miejskie kadry na ścianie powiększą optycznie metraż pokoju. Dlatego świetnie sprawdzą się tutaj fototapety z miastami w małych mieszkaniach.

fototapeta-nowy-jork-93794571

Do niewielkiego wnętrza mamy propozycję z widokiem na Nowy York. Ta perspektywa przedstawiona z lotu ptaka z pewnością wniesie dodatkowe metry do Twojego wnętrza.
Monochromatyczny charakter fototapety może być ciekawym akcentem graficznym w Twoim pomieszczeniu, który jednocześnie nie przytłoczy przestrzeni.

Trzecia ważna przesłanka to stworzysz klimat we wnętrzu

Jeśli chcesz stworzyć romantyczny klimat w swoim wnętrzu to idealną propozycją jest Paryż – niezwykle romantyczne miasto. Kto by nie chciał spędzić w Paryżu dnia ze swoją ukochaną osobą. Jednak nie trzeba od razu wybierać się w podróż. Można przenieść paryski klimat do domu za pomocą jednej z naszych fototapet.

fototapety paryż

A może Londyńskie klimaty?

Fototapeta z panoramą Londynu, sprawia że mamy ochotę usiąść i napić się herbaty z bliskimi. Ta ścienna grafika świetnie uzupełnia przestrzeń, stwarza spokojny i przyjemny klimat sprzyjający odpoczynkowi.

fototapety Londyn

Zastosowanie fototapety z motywem metropolii to prosty i niedrogi, a jednocześnie efektywny sposób na udekorowanie pokoju. W zależności od natury wybranej fotografii, tapeta może zdynamizować wnętrze, dodać mu metrażu lub wprowadzić określony klimat.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Why ask?