Kategorie:

Metropolia w domu, czyli miejskie fototapety

Nowy York, Paryż, Tokio, Londyn, Las Vegas, Hongkong to tylko przykłady z wielu metropolii tętniących życiem. Działają one jak jeden wielki organizm, auta poruszające się jak hemoglobiny w krwiobiegu. Ludzie działający niczym elektrony w naszym układzie nerwowym. Machina, w której każdy tryb odgrywa swoją rolę oraz niegasnące latarnie po godzinie 24. To cechy charakterystyczne wielkich miast i dekoracji z ich motywem.

Taka fototapeta już od samego rana będzie działać jak kubek dobrze zaparzonej kawy wypity na początek dnia.

Jakie argumenty stoją za tym abyś zdecydował się na  fototapetę  z  motywem wielkiej metropolii?

Oto pierwszy argumant – wniesiesz dynamikę do wnętrza

Dzięki fototapetom z motywem wielkich miast nadasz dynamiki i energii swoim wnętrzom oraz stanowczo je ożywisz. Dzięki tym motywom wprowadzisz wielkomiejski szyk.

Sprawdź nasze fototapety w metropolie

fototapety Nowy Jork

W nocy metropolia dostaje nowego życia. Wydaje się bardziej intensywna i naładowana energią. Światła i tętniące życie miasta o tej porze wprost emanują energią. Taka fototapeta z motywem wielkiego miasta znacznie zdynamizuje przestrzeń.

ffototapety nowy jorkfototapety Nowy Jork

Idealną propozycją może być także Most Golden Gate. Taki motyw sprawdzi się w aranżacji naszego wnętrza, któremu brakuje witalności.

Fototapeta-most-golden-gate-17716088

 

Drugim argumente jest możliwość optycznego powiększenia wnętrza 

Odpowiednio dobrane miejskie kadry na ścianie powiększą optycznie metraż pokoju. Dlatego świetnie sprawdzą się tutaj fototapety z miastami w małych mieszkaniach.

fototapeta-nowy-jork-93794571

Do niewielkiego wnętrza mamy propozycję z widokiem na Nowy York. Ta perspektywa przedstawiona z lotu ptaka z pewnością wniesie dodatkowe metry do Twojego wnętrza.
Monochromatyczny charakter fototapety może być ciekawym akcentem graficznym w Twoim pomieszczeniu, który jednocześnie nie przytłoczy przestrzeni.

Trzecia ważna przesłanka to stworzysz klimat we wnętrzu

Jeśli chcesz stworzyć romantyczny klimat w swoim wnętrzu to idealną propozycją jest Paryż – niezwykle romantyczne miasto. Kto by nie chciał spędzić w Paryżu dnia ze swoją ukochaną osobą. Jednak nie trzeba od razu wybierać się w podróż. Można przenieść paryski klimat do domu za pomocą jednej z naszych fototapet.

fototapety paryż

A może Londyńskie klimaty?

Fototapeta z panoramą Londynu, sprawia że mamy ochotę usiąść i napić się herbaty z bliskimi. Ta ścienna grafika świetnie uzupełnia przestrzeń, stwarza spokojny i przyjemny klimat sprzyjający odpoczynkowi.

fototapety Londyn

Zastosowanie fototapety z motywem metropolii to prosty i niedrogi, a jednocześnie efektywny sposób na udekorowanie pokoju. W zależności od natury wybranej fotografii, tapeta może zdynamizować wnętrze, dodać mu metrażu lub wprowadzić określony klimat.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Why ask?