Kategorie:

Naklejki na drzwi. Niezwykła odmiana w kilka chwil

Wiele osób poszukuje sposobu na szybką renowację drzwi. Dzieje się tak z różnych powodów. Czasem zmieniamy stylizację pomieszczeń i pragniemy, by drzwi były do niej idealnie dopasowane. Czasem chcemy zatuszować drobne zniszczenia lub mamy ochotę po prostu wnieść do naszych pomieszczeń nową jakość. Profesjonalne naklejki na drzwi dają nam wiele możliwości.

Możemy wybierać spośród wielu tysięcy wzorów. Ta różnorodność to niewątpliwie znak naszych czasów. Duży wybór naklejek na sprzedaż daje nam szansę stworzenia projektu oryginalnego wnętrza. Zindywidualizowane projekty wnętrz są zawsze bardzo trendy. Domy, w których przebywamy, mają odpowiadać naszym potrzebom i gustom. Unikamy seryjnych produkcji. Szukamy takich elementów designerskich, które łączą w sobie wysoką jakość i niepowtarzalność. Zamówiona na nasze indywidualne zlecenie naklejka na drzwi może w idealny sposób uzupełnić wnętrze, które projektujemy. Nasz wybór będzie na pewno niepowtarzalny i oryginalny.

Dlaczego warto zdecydować się na naklejkę?

Przede wszystkim należy mieć świadomość, że montaż naklejek jest dość prosty. Można to zrobić samodzielnie lub przy większych formatach skorzystać z pomocy drugiej osoby. Efekt, który osiągniemy, będzie natychmiastowy, a drzwi zyskają nowy blask i odświeżą wizualny efekt wnętrza. Warto dodać, że mogą one stanowić dodatkową powierzchnię designerską. Co mam na myśli? Podczas remontów drzwi zazwyczaj ulegają drobnym zmianom. Ich renowacja jest skomplikowana a wymiana kosztowna. A możemy potraktować je tak, jak ściany, czyli wykorzystać ich powierzchnię, by stworzyć spójną koncepcję wizualną przestrzeni. Naklejka na drzwi wewnętrzne to stosunkowo niedrogie rozwiązanie. Warto się nim zainteresować tym bardziej, że współczesne naklejki, to produkt niezwykle wysokiej jakości.

Wrażenie głębi…

Ciekawą propozycją może być dla Was naklejka 3D. Tego typu wzór powiększa wizualnie pomieszczenie. Złudzenie optyczne buduje niesamowite wrażenie głębi. Jest to ważne nie tylko w małych pomieszczeniach. Możemy tę właściwość wykorzystać wszędzie, bo tworzy ona zaskakujące efekty i dostarcza nam niezwykłych doznań estetycznych.

naklejka_na_drzwi_4062

Ta szara naklejka dobrze pasuje do industrialnej, modernistycznej lub minimalistycznej przestrzeni. Dobrze wygląda w kuchni, w której znajdziemy elementy wyposażenia w tej samej kolorystyce. Dzięki niej faktura drzwi jest bogata i ciekawie komponuje się z gładką powierzchnią jednolitej ściany.

 Ingresso con porta e lampada

Czar wspomnień z wakacyjnych podróży pozwoli nam zachować ta bardzo udana naklejka przedstawiająca egzotyczną uliczkę. Doskonale maskuje drzwi, tworząc z nich sporą powierzchnię dekoracyjną. Warto zwrócić uwagę na walory kolorystyczne tej naklejki. Wyrazistość barw i ostrość konturu budują niesamowite wrażenia. Uliczka wydaje się niemal prawdziwa:)

naklejka_na_drzwi_66345161_4600

Podobne wrażenie tworzy naklejka przedstawiająca płot na plaży. Zakryte nakleją drzwi dają nam wrażenie magicznego przejścia w świat wakacyjnych wspomnień. Głębia obrazu i realistyczne, wyraźne barwy mają za zadanie nie tylko zdobić przestrzeń. Naklejka ta powiększa wizualnie pokój, co jest jej niewątpliwą zaletą.

Dajmy wyraz naszym pasjom…

Czym kierować się przy wyborze naklejki? Myślę, że dobrym pomysłem jest wykorzystanie naszych pasji i zainteresowań. Spośród wielu wzorów łatwo znajdziemy ten jedyny i oryginalny, który odpowie naszym indywidualnym potrzebom.

naklejka-na-drzwi-baletnica

Dla miłośników tańca ta niezwykła naklejka przedstawiająca baletnicę będzie niezwykłą ozdobą drzwi. Zwóćcie uwagę na to, że w tej aranżacji doskonale wykorzystano powierzchnię drzwi do dekoracji pokoju. Framuga stała się świetną ramą dużego obrazu. A sam portret baletnicy jest doskonale skomponowany z kolorystyką ścian.

muzyczna-naklejka-na-drzwi

Trębacz przedstawiony na tej aranżacji może być wyrazem zawodowych bądź hobbystycznych zainteresowań właściciela mieszkania. Prosta kolorystyka i wyraźna mocna kreska tworzą intrygującą całość. Na zdjęciu przedstawiono dwie aranżacje, zwróćcie na nie uwagę. Drzwi z naklejką przeobrażono w świetny obraz doskonale dopasowany stylistycznie do wnętrza pomieszczenia. Drzwi bez naklejki to tylko drzwi:)

Zwierzęta mile widziane…

 Miłym akcentem dekoracyjnym są naklejki na drzwi z motywami zwierzęcymi. Możemy sięgnąć po ciekawe obrazy wykonane dowolną techniką plastyczną lub zdecydować się na niezwykłe zdjęcie.

dziecięca-naklejka-na-drzwi

Ten portret zachwyci nie tylko wielbicieli kotów. Świetna kompozycja kolorystyczna i delikatność kreski tworzą urzekającą całość. Mamy wrażenie, że kot zagląda do pokoju z innej czasoprzestrzeni, co może być zamierzonym i zaskakującym efektem dekoracyjnym. Naklejka z kotem spodoba się zarówno dużym, jak i małym sympatykom tych niezwykłych zwierząt:)

Ingresso con porta e lampada

Na ozdobę naszych drzwi możemy również wybrać ciekawe zdjęcie. W tej aranżacji wybrano parę zakochanych słoni. Fotografia jest bardzo oryginalna. Wnosi do pokoju odrobinę egzotyki i wykorzystuje efekt zaskoczenia. Podoba mi się piękna paleta barw, która świetnie komponuje się w tej aranżacji z kolorem ścian i podłogi. Doskonały wybór.

Udajmy się w podróż…

Naklejkami na drzwiach możemy poszerzyć aranżowaną przestrzeń nie tylko wizualnie, jak to dzieje się w przypadku naklejek 3D. Motywy dalekich miast czy odległych podróży sprawią, że skromna przestrzeń naszych pomieszczeń stanie się bardziej rozległa dzięki temu, co przedstawia dana fotografia.

Ingresso con porta e lampada

Świetna grafika w kolorze sepii wprowadzi do naszej aranżacji niesamowitą atmosferę podróży nie tylko w przestrzeni, ale i w czasie. Choć wieża Eiffla jest symbolem Francji i możliwości technicznych epoki, w której powstała, zachwyca nie tylko wielbicieli Paryża. Stalowa konstrukcja znad Sekwany to motyw cieszący się niesłabnącym zainteresowaniem. Może więc naklejka z wieżą Eiffla stanie się uroczą ozdobą Waszego pokoju?

Ingresso con porta e lampada

Ta wspaniała naklejka na drzwi tworzy niezwykłe wizualne wrażenia. Dzięki niej czujemy, że pokój unosi się ponad chmurami, a my możemy podziwiać z boku niezwykły widok. Naklejka z balonem spodoba się nie tylko spragnionym zapierających dech w piersiach efektów dorosłym. Myślę, że dobrze będzie też wyglądać w pokoju dzieci lub nastolatków.

Sprawdź nasze naklejki na drzwi

Podkreślmy walory pomieszczeń…

Dzięki naklejkom na drzwiach możemy podkreślić charakter użytkowy danej przestrzeni. Propozycji jest naprawdę wiele. Znajdziemy ciekawe naklejki do salonu fryzjerskiego, gabinetu lekarskiego, sali lekcyjnej czy sklepu. Inną naklejkę dopasujemy do drzwi łazienki, a inną do kuchni…

naklejka-na-drzwi-kuchenne

Ta przedstawiająca przyprawy naklejka świetnie ozdobi drzwi kuchenne. Apetyczne połączenie barw stworzy w kuchni odpowiednią atmosferę. Naklejka na drzwi stanie się funkcjonalną ozdobą i pozwoli nam podkreślić wszystkie walory jednego z najważniejszych pomieszczeń domu.

naklejka-na-drzwi-londyn

Niezwykłą ozdobą gabinetu lekcyjnego może być tematyczna naklejka na drzwi. Dobrym przykładem jest powyższa aranżacja. Ta londyńska budka telefoniczna jest bardzo efektowna. Zamaskowane nią drzwi pozwalają ulec złudzeniu, że naprawdę przenosimy się do Wielkiej Brytanii w świat jej oryginalnych symboli. Lekcja, która rozpocznie się od przejścia przez tak ozdobione drzwi, na pewno będzie udana.

Mam nadzieję, że spodobały Wam się moje pomysły na wykorzystanie naklejek na drzwi do aranżacji nowoczesnych wnętrz.

 Pozdrawiam Was serdecznie, Patrycja

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Why ask?