Kategorie:

Podkreśl styl swojego salonu dzięki dekoracjom ściennym

Salon to najważniejsze pomieszczenie w domu, tam właśnie toczy się życie domowników. To także miejsce spotkań ze znajomymi i wizytówka naszego domu. Warto zatem zadbać o jego gustowne urządzenie. Prezentujemy tutaj kilka wybranych styli, które rządzą w aranżacji wnętrz. Spójrz, jakie style aranżacji odpowiadają Twoim gustom, zobacz także, które są najpopularniejsze we współczesnej architekturze wnętrz.

Fototapety do salonu w stylu eko 

fototapety do salonu eko

Salon urządzony w stylu ekologicznym charakteryzuje się prostotą i jest oszczędny w wystroju. Oprócz naturalnych – drewnianych mebli, szklanego niepozornego oświetlenia i fototapety w pastelowych barwach inspirowanej naturą nie za wiele się tu dzieje. Dzięki temu przestrzeń jest elegancka i przejrzysta. Aby uzyskać taki organiczny efekt należy wybierać naturalne materiały i dekoracje.

 Fototapeta do salonu z motywem natury

fototapety do salonu w stylu eko

Aranżacja salonu w stylu eko wpływa kojąco na nerwy i tworzy przytulne wnętrze utrzymane w kolorach bieli i szarości. Naturalny klimat wprowadzają tu dwa drewniane stoliki i fototapeta, która swoją stylistyką nawiązuje do natury.

Salon w stylu industrialnym

fototapety do salonu Nowego Yorku

Jeśli chcesz nadać swojemu wnętrzu industrialnego charakteru to przede wszystkim otwórz salon na pomieszczenie znajdujące się obok, skorzystaj z betonu dekoracyjnego lub po prostu nie tynkuj ścian. Wnętrze możesz ocieplić drewnem albo innymi dodatkami, np. na części ściany połóż fototapetę (tutaj fototapeta z motywem Nowego Yorku), która klimatem pasuje do loftu.

Sprawdź fototapety w naszej ofercie

Inną propozycją, która także będzie współgrać z tym półfabrycznym stylem jest fototapeta z kolekcji GRAFFITI, która do złudzenia przypomina oryginalne murale.

fototapety do salonu graffiti

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Why ask?