Reklamacja

Jeśli dostarczony do Państwa towar jest niezgodny z zamówieniem, tzn. nie zgadza się rozmiar, kolorystyka, zamówienie nie jest kompletne, prosimy o przygotowanie opisu wraz ze zdjęciem uszkodzonego produktu i przesłanie do nas mailem na adres patrycja@obrazyfoto.eu

 

Po otrzymaniu informacji od Państwa skontaktujemy się by wyjaśnić zaistniałą sytuację.

Jeśli będzie niezbędne odesłanie towaru prosimy o pisemne dołączenie w/w opisu niezgodności do paczki. Do przesyłki należy dołączyć kopię dokumentu zakupu (paragon lub fakturę).

Sklep w terminie 14 dni rozpatrzy Państwa reklamację.

Reklamacji nie podlegają produkty posiadające uszkodzenia spowodowane przez niewłaściwe użytkowanie. 


Reklamacja fototapety

Bardzo ważne, aby przed przystąpieniem do klejenia bezwzględnie sprawdzić stan fototapety. W celu oceny stanu tapety i jej zgodności z oczekiwaniami najlepiej rozłożyć obok siebie na suchej i czystej powierzchni wszystkie jej pasy - zadrukiem do góry. Jeżeli tapeta składa się z kilku brytów należy sprawdzić czy zgadza się wzór i kolorystyka.

Niezgodnego wydruku z zamówieniem nie należy aplikować na ścianę. Wyklucza to możliwość reklamacji. 


Uszkodzona przesyłka

 Jeśli zauważysz, że przesyłka jest uszkodzona:

1. Konieczne otwórz ją w obecności kuriera. Reklamacja nie zostanie rozpatrzona, jeśli uszkodzenie przesyłki zostanie stwierdzone już po wyjściu kuriera.

2. Sporządź Protokół Reklamacyjny wraz z kurierem, a następnie prześlij go na nasz adres patrcja@obrazyfoto.eu

3.  Spakuj dekorację i  upewnij się, że jest odpowiednio zabezpieczona przed kolejnymi uszkodzeniami. Za dodatkowe uszkodzenia spowodowane niewłaściwym zabezpieczeniem przesyłki odpowiada Klient.

4. Po otrzymaniu Protokołu Reklamacji wyślemy do Ciebie kuriera, który odbierze uszkodzoną przesyłkę. W ciągu 10 dni roboczych otrzymasz od nas nowy produkt (bez ponoszenia dodatkowych kosztów).