Fototapety 3D
Przeznaczenie
Przyroda
Kolekcje
Temat
Styl
Miasta

Fototapety polskie miasta

Kochasz podróżować, ale nie masz czasu bądź finansów, aby zrealizować wszystkie punkty na mapie swoich marzeń? Lubisz wysyłać i dostawać pocztówki z różnych miast, a z podróży zawsze przywozisz tyle zdjęć zabytków i widoków, że brakuje Ci miejsca na dysku w komputerze? Fototapety z polskimi miastami to rozwiązanie, które pozwoli Ci za niewielką cenę sprawić, że bez wychodzenia z domu będziesz mógł podziwiać panoramę wybranego miejsca. Spoglądając co dzień na swoją ścianę, poczujesz się, jakbyś był w trakcie wycieczki czy urlopu, z którego nie zamierzasz wrócić.
 • Kraków - wf1773
  Kraków
 • Kraków - wf1772
  Kraków
 • Wrocław - wf1771
  Wrocław
 • Warszawa - wf1248
  Warszawa
 • Town square of Wroclaw in vintage style, Poland - 67184684
  #67184684
 • pejzaż Warszawy, dzielnica Praga - 132170225
  #132170225
 • castle in krakow poland - 263441618
  #263441618

Spacer zaklęty na zdjęciu

Fototapety przedstawiające scenerię polskich miast to jeden z najbardziej spektakularnych pomysłów na nowoczesną dekorację ścienną. Najciekawsze ujęcia z ulic i słynnych zabytków czy zakamarków Warszawy, Krakowa lub Poznania sprawiają, że możesz poczuć się jak globtroter, nie zdejmując nawet kapci. Miasta oświetlone wieczornym światłem ulicznych latarni, zimowy krajobraz miejski przysypanych śniegiem kamienic i skutych mrozem stawów i sadzawek, wysokie szklane biurowce odbijające rozgwieżdżone niebo czy rozświetlone promieniami letniego słońca rozgrzane skwery i place na tle błękitu nieba – to wszystko i jeszcze więcej jesteś w stanie wyczarować w swoim wnętrzu za pomocą fototapet z polskimi miastami.Fototapety z motywami polskich miast to według opinii projektantów wnętrz rozwiązanie dla jasnych pomieszczeń, które zyskają niepowtarzalny klimat. Dzięki zróżnicowanej grafice i bogatej kolorystyce tapety sprawdzą się jako tło dla bardziej stonowanych dodatków, najlepiej utrzymanych w jednej tonacji. Fototapeta miasto może być użyta w przedpokoju jako intrygujące zaproszenie gości do wnętrza czy też jako część stylizacji salonu, czy sypialni, gdzie pragniesz zmiany scenerii. Gdziekolwiek nie zostanie użyta, ta fototapeta to dosłownie odskocznia od rzeczywistości.

Jaką fototapetę z polskimi miastami wybrać?

Wśród wielu modeli dostępnych w naszym sklepie zdecydowaną większość stanowią grafiki odtworzone w kolorze, realistycznie oddające atmosferę konkretnych miejsc w poszczególnych miastach. Mogą to być całe budynki, większe połacie przestrzeni, ale także detale w postaci gzymsu kamienicy, pojedynczego monumentu czy elementu ołtarzu w kościele. Na uwagę zasługują także fototapety wykonane dla bardziej artystycznych dusz, typu: stare fotografie – fototapety wykorzystujące stare fotografie to świetna opcja na prezent dla starszych pokoleń, ale także ciekawe rozwiązanie do wnętrz w stylu retro. Dobrze sprawdzą się także w mniejszych pomieszczeniach, których nie chcemy przytłoczyć przesadną ilością dekoracji; akwarele – to dobry wybór dla osób preferujących jasne, łagodne tonacje. Fototapety z tej kategorii to delikatne, eteryczne scenerie miejskie, utrzymane w przyjemnych dla oka pastelowych barwach, ciekawie rozmywających się w kolorową plamę. szkice – to propozycja dla koneserów niekonwencjonalnych dodatków, którzy stawiają na przejrzyste i surowe dekoracje ścienne. Wykonane z niezwykłą dbałością o szczegóły ryciny prezentujące wybrane budowle czy zabytki polskich miast znajdą swoje miejsce w każdym wnętrzu w domu, restauracji czy w biurze. Zapoznaj się z kategorią fototapet z motywami polskich miast w naszym sklepie i wybierz coś dla siebie!