Rembrandt

Rembrandt to holenderski rysownik, malarz i grafik, uznawany za jednego z czołowych artystów baroku. Ze względu na swoją twórczość nazywany jest “malarzem duszy”. W swoich portretach i autoportretach potrafił przedstawić nastrój i emocje malowanej postaci. Rembrandt doskonale posługiwał się techniką światłocienia i umiejętnie stosował ją do pogłębiania dramatyzmu w malunkach. Jego inspiracją były motywy mitologiczne i biblijne. W swoim dorobku ma liczne portrety, autoportrety i pejzaże. Stworzył kilkaset obrazów olejnych i tysiące grafik oraz rysunków. Jednak mimo obecnej popularności i sławy, jego życie nie wiodło się pomyślnie. Artysta doświadczył śmierci żony oraz dzieci, a także bankructwa. Te nieszczęsne wydarzenia odcisnęły piętno na twórczości malarza. Rembrandt zmarł kilka miesięcy po zakończeniu jednego ze swoich autoportretów. Przyczyną jego śmierci prawdopodobnie była dżuma, jednak do dziś nie udało się tego potwierdzić.
 • Johannes Wtenbogaer - Rembrandt - wf2577
  Johannes Wtenbogaer - Rembrandt
 • Syn Tytus w Habicie - Rembrandt - wf1693
  Syn Tytus w Habicie - Rembrandt
 • Żydowska Narzeczona - Rembrandt - wf1690
  Żydowska Narzeczona - Rembrandt
 • Portret Marii Trip - wf509
  Portret Marii Trip
 • Autoportret Rembrandta - wf217
  Autoportret Rembrandta

Reprodukcje obrazów Rembrandta - sklep internetowy

Rembrandt Harmenszoon van Rijn, nazywany malarzem duszy, tworzył głównie obrazy utrzymane w ciemnej kolorystyce. Wiele osób twierdzi, że są one bardzo mroczne i ponure. Mimo to mają swoich miłośników, którzy chętnie wykorzystują je jako ozdobę wnętrz. Dzieła Rembrandta doskonale komponują się zarówno z aranżacjami nowoczesnymi, jak i klasycznymi. Świetnie pasują również do wnętrz utrzymanych w starym stylu. Decydując się na reprodukcję obrazów Rembrandta, warto zadbać o odpowiednie oświetlenie i jasne dodatki, aby aranżacja wnętrza nie była zbyt mroczna. Dzieła tego artysty świetnie prezentują się w salonach, przedpokojach i biurach. Nadają pomieszczeniom elegancji i klasy. Ponadto podkreślają dobry gust właściciela.

Reprodukcje obrazów Rembrandta - cena

Ceny reprodukcji obrazów Rembrandta są zróżnicowane. Jeśli chcesz poznać dokładne koszty zakupu dzieł tego artysty, wejdź w zakładkę malunku, który Cię interesuje. Następnie wybierz materiał, rozmiar, typ ramy oraz efekt. Po zaznaczeniu tych pozycji otrzymasz informację o cenie.

Obrazy Rembrandta - opinie

Obrazy Rembrandta są doceniane przez wielbicieli sztuki z całego świata. Oferowane przez nas reprodukcje dzieł tego malarza cieszą się dużą popularnością i świetnymi opiniami. Są wybierane przez osoby, którym zależy na stylowej aranżacji wnętrz i podkreśleniu swojego gustu. Klienci doceniają je za wyjątkową charyzmę i doskonałą jakość wykonania. Dokładamy wszelkich starań, aby oferowane przez nas produkty były jak najbardziej zbliżone do oryginalnych dzieł. Bardzo cieszymy się, że klienci tak chętnie po nie sięgają.


W naszym asortymencie znajdziesz zarówno obrazy na płótnie, jak i tapety oraz plakaty. Produkty dostępne są w wielu rozmiarach i odcieniach. Możesz wybrać malunek utrzymany w barwach zimnych, sepii lub kolorach czarno białych. Ponadto masz szansę samodzielnie dobrać typ obramowania. Dostępne są ramy wewnętrzne oraz zewnętrzne czarne i naturalne. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszym asortymentem.

DO GÓRY