Claude Monet

Impresjonizm jest jednym z najbardziej intrygujących nurtów w sztuce i ma wielu wielbicieli. Jego czołowym przedstawicielem i najbardziej rozpoznawalną postacią jest z pewnością Claude Monet. Obrazy tego artysty wiszą w najbardziej ekskluzywnych galeriach sztuki na świecie. Mogą również zawisnąć w Twoim domu - w naszym sklepie kupisz najwyższej jakości reprodukcje obrazów Claude'a Moneta.
 • Bukiet Słoneczników - C. Monet - wf1746
  Bukiet Słoneczników - C. Monet
 • Wiatrak w Amsterdamie - C. Monet - wf1744
  Wiatrak w Amsterdamie - C. Monet
 • Staw Lilii Wodnych - C. Monet - wf1742
  Staw Lilii Wodnych - C. Monet
 • La Lumière - C. Monet - wf1741
  La Lumière - C. Monet
 • Czerwone Chryzantemy - C. Monet - wf1740
  Czerwone Chryzantemy - C. Monet
 • Wisteria - C. Monet - wf1737
  Wisteria - C. Monet
 • Kobieta z Parasolką - C. Monet - wf1736
  Kobieta z Parasolką - C. Monet
 • Lilie Wodne - C. Monet - wf1735
  Lilie Wodne - C. Monet
 • Klomby w Vétheuil - C. Monet - wf1734
  Klomby w Vétheuil - C. Monet

Reprodukcje - Claude Monet. Jakość bliska oryginałowi

W naszej ofercie znajdziesz reprodukcje obrazów Claude’a Moneta, które wspaniale dopełnią każde wnętrze. Wszystko za sprawą wysokiej jakości wykonania. Drukując reprodukcje obrazów, dbamy o każdy szczegół. Użyte przez nas tusze pozwalają na dokładne odwzorowanie palety barw użytej na każdym obrazie. Dzieła Claude’a Moneta charakteryzują się tworzeniem kompozycji za pomocą plamek i krótkich ruchów pędzla. Obrazy oferowane w naszym sklepie w pełni zachowują tę impresjonistyczną technikę, co pozwala cieszyć się reprodukcją, która idealnie odwzorowuje oryginał.


Tusze używane przez nas do reprodukcji nie tylko dobrze zachowują cechy oryginalnego dzieła. Są też całkowicie bezpieczne - do druku wykorzystujemy ekologiczną technologię lateksową firmy Hewlett - Packard. To gwarancja doskonałej jakości wydruku, która bez przeszkód może być wykorzystana do druku reprodukcji.


Wpływ na pozytywne opinie klientów dotyczące oferowanych przez nas reprodukcji ma również materiał, na którym drukujemy. To naturalne bawełniane płótno, które nie błyszczy się jak poliester. To dla Ciebie gwarancja, że obraz będzie prezentował się bez zarzutu, niezależnie od perspektywy. Zapewnisz swoim gościom możliwość podziwiania niezwykłego dzieła w Twoim domu.

Claude Monet - obrazy. Dlaczego warto mieć je w swoim domu?

Impresjonizm jest szczególnym stylem w sztuce. Gdy powstawały pierwsze dzieła w tym nurcie, krytycy sztuki odnosili się do nich z rezerwą, a czasem nawet z otwartą dezaprobatą. Dzisiaj próżno szukać takiej postawy wśród wielbicieli sztuki - impresjonizm jest obecnie niezwykle popularny. Obrazy wykonane w tym stylu są na tyle intrygujące, że oglądanie ich w galeriach sztuki może okazać się niewystarczające. W takiej sytuacji warto postawić na wysokiej jakości reprodukcje. Claude Monet to prawdziwy mistrz impresjonizmu - jego dzieła to pozycja obowiązkowa nie tylko dla każdego fana tego nurtu, ale również dla każdego, kto ceni sobie dobrą sztukę.


W naszym sklepie kupisz najsłynniejsze obrazy Claude’a Moneta. Zapierające dech w piersiach krajobrazy, tajemnicze ujęcia natury czy intrygujące postacie w spójnej kolorystyce - wszystko to możesz mieć w swoim domu. Dzieła mistrza impresjonizmu są na wyciągnięcie ręki - oferujemy doskonałej jakości reprodukcje w atrakcyjnej cenie. Zaufało nam już wielu klientów, a nasze produkty zyskały szereg pozytywnych opinii.

Reprodukcje - Claude Monet. Dzieła przywódcy impresjonistów

Prawdziwy wzór dla późniejszych impresjonistów - właśnie takim określeniem opisywany jest Claude Monet. Obrazy tego artysty to prawdziwa podróż w przeszłość i spojrzenie na czasy, w których rodził się impresjonizm. Claude Monet urodził się w 1840 w Paryżu. Na przełomie XIX i XX wieku stał się już niezwykle cenionym artystą, choć na początku jego sztuka wzbudzała wiele kontrowersji. W miarę upływu lat Francuz coraz mocniej skupiał się na przedstawianiu przyrody. W tym celu rozbudował swój przydomowy ogród w Giverny, gdzie powstawały kolejne wybitne dzieła. Dzisiaj z łatwością możesz przenieść je z francuskiego ogrodu do swojego domu - zapraszamy do zakupu reprodukcji dostępnych w naszym sklepie.
DO GÓRY