Rubens

W dekoracji wnętrz nieprzypadkowo tak często korzysta się z obrazów, ponieważ przełamują prostotę ścian i stanowią ciekawy element przestrzeni. Nie można także zapominać o ich artystycznym wydźwięku. Na przestrzeni wieków działało wielu genialnych malarzy, natomiast w tej kategorii znajdziesz produkty poświęcone artyście, którym był Rubens. Obrazy dostępne w naszym sklepie wyróżnia jakość wykonania oraz trwałość.
 • Trzy Gracje - Rubens - wf1953
  Trzy Gracje - Rubens
 • Autoportret Rubensa - wf1952
  Autoportret Rubensa
 • Chrystus w koronie cierniowej - Rubens - wf1689
  Chrystus w koronie cierniowej - Rubens
 • Diana odkrywa ciążę Kallisto - Rubens - wf1688
  Diana odkrywa ciążę Kallisto - Rubens
 • Sąd Parysa - Rubens - wf1687
  Sąd Parysa - Rubens
 • Pan i Syrinx - Rubens - wf1686
  Pan i Syrinx - Rubens
 • Venus and Cupid - Rubens - wf1685
  Venus and Cupid - Rubens

Rubens - reprodukcje obrazów

Znajdujące się w naszym asortymencie obrazy Rubensa to oczywiście reprodukcje. Postanowiliśmy zawrzeć w ofercie (oczywiście subiektywnie) najciekawsze prace artysty. Z tego powodu możesz mieć pewność, że w każdym przypadku trafisz na produkt wysokiej jakości. Barokowy styl dzieł malarza wbrew pozorom może się wpasować w różne stylistyki. Reprodukcja może być świetnym pomysłem na urozmaicenie wnętrza minimalistycznego, które potrzebuje przełamania swojej prostoty. Świetnie dopełni mieszkania nowoczesne oraz industrialne, a przede wszystkim klasyczne. Kolorystyka spotykana na obrazach artysty sprawia, że będą one dobrze się prezentować zarówno na tle jasnych, ale również ciemnych ścian (nawet czarnych czy grafitowych). Nieprzypadkowo takie zastosowanie cały czas zbiera dobre opinie architektów wnętrz.


W tej kategorii znajdują się różne obrazy Rubensa. Chodzi zarówno o te z motywami religijnymi, jak i mitologicznymi. Dlatego już teraz sprawdź naszą ofertę i wybierz obraz do swojego domu!

Rubens - reprodukcje w konkurencyjnej cenie

Jeśli chcesz mieć w swoim domu dzieła Rubensa, to zachęcamy do skorzystania z oferty. Korzystamy z wysokiej jakości płócien, dzięki czemu reprodukcje nie tylko dobrze się prezentują, ale przy tym są bardzo trwałe. Grafika jest nanoszona za pomocą specjalistycznych drukarek przeznaczonych do profesjonalnych wydruków. Z tego powodu możesz mieć pewność, że nawet najbardziej szczegółowe obrazy będą dobrze się prezentowały. Chcąc wyjść naprzeciw oczekiwaniom klientów naszego sklepu, umożliwiamy także możliwość zmiany rozmiaru obrazu. Może on zostać umieszczony dodatkowo w ramie, aby wyglądać jeszcze lepiej.

Rubens - obrazy znane na całym świecie

Obrazy Rubensa nieprzypadkowo są znane na całym świecie. Jego technika posiadała cechy charakterystyczne dla baroku. Emocje ujęte w dziełach artystów wyrażały niepokój, zmysłowość, żywiołowość i dynamikę. Co ciekawe, akty tworzone przez artystę zostały jednym z synonimów całej wspomnianej epoki. Dość istotnym elementem twórczości malarza były postacie kobiet o obfitych kształtach.


Peter Rubens urodził się w 1577 roku we Flandrii. Niewielu artystów może się pochwalić takim dorobkiem, ponieważ malarz stworzył ponad 2000 obrazów, a przynajmniej o takiej liczbie wiadomo ekspertom. Co ciekawe, spod jego pędzla wychodziły nie tylko oryginalne prace, ale również kopie dzieł innych malarzy, na przykład Tycjana.


W naszej ofercie z pewnością znajdziesz reprodukcje znanych dzieł Rubensa oraz wielu innych artystów.

DO GÓRY