Przeznaczenie
Reprodukcje obrazów
Temat
Styl
Kolekcje
Przyroda
Miasta

Minimalizm obrazy

Obrazy minimalistyczne, którym poświęcona została ta kategoria, to przede wszystkim dekoracje ścienne charakteryzujące się prostotą form, grafiki oraz kolorów. Obrazy minimalistyczne są przeważnie czarno-białe lub utrzymane w palecie standardowych barw, przedstawiają proste geometryczne wzory i kształty. Początkowo może się wydawać, że tak nieskomplikowane formy nie wzbudzają większych emocji, jednak okazuje się, że ze względu na dużą uniwersalność pozwalają one na ogromną swobodę aranżacyjną, za co doceniają je zarówno projektanci wnętrz, jak i właściciele mieszkań, którym zależy na neutralnym stylu.
Nie znaleziono fotografii w tej kategorii

Obrazy minimalistyczne to doskonałe uzupełnienie wystroju wnętrz

Choć minimalistyczne obrazy na ścianę nie zwiastują niepowtarzalnych doznań estetycznych, to właśnie w prostocie tkwi ich nieodparta siła, która przyciąga do tych wzorów kolejnych wielbicieli i dekoratorów wnętrz. Czasami mniej znaczy więcej - a już na pewno w dekoracjach! Minimalistyczne obrazy doskonale współgrają z równie minimalistycznymi wnętrzami, w których dominują proste, geometryczne kształty oraz kontrastowa kolorystyka na bazie czerni i bieli. Obrazy minimalistyczne będą zatem doskonale pasować do nowoczesnych wnętrz o zdecydowanym charakterze, a także do pomieszczeń, takich jak biuro czy gabinet, gdzie podkreślą dodatkowo ich oficjalny charakter. Zabawa formami, liniami i kształtami wciąż nie nudzi się projektantom wnętrz, którzy wykorzystują efekty tych zabaw w nowoczesnych i futurystycznych wnętrzach o znikomej ilości dekoracji i dodatków. Wbrew pozorom trzeba mieć dużo zmysłu estetycznego, aby odpowiednio zaaranżować przestrzeń z użyciem minimalistycznego obrazu lub plakatu. Nieregularne i regularne abstrakcje oraz figury to bardzo często powtarzane motywy na minimalistycznych plakatach. Ich dodatkowym atutem jest pewna dowolność w zakresie kolorystyki - biało-czarne malunki i grafiki charakteryzuje minimalizm i oszczędność środków wyrazu, ich wydźwięk natomiast jest bardzo zdecydowany i przykuwa wzrok niemal natychmiast. Będą zatem pasować zarówno do pomieszczeń użytku codziennego, jak i do wnętrz biznesowych, na przykład salonów usługowych, świetnie sprawdzą się również w pomieszczeniach typowo użytkowych, takich jak kuchnia czy łazienka. Kolorystyka innych minimalistycznych obrazów na ścianę jest raczej oparta na ciemnych i bazowych kolorach, co warto wykorzystać podczas dekorowania ścian w swoim pomieszczeniu, zestawiając je ze sobą kontrastowo. Minimalistyczne nie są zwykle zbyt nachalne i raczej wtapiają się w resztę pomieszczenia, tworząc spójną całość z pozostałymi elementami dekoracyjnymi.

Obrazy minimalistyczne - sklep

Minimalistyczne obrazy na ścianę, które znajdziesz w naszym sklepie charakteryzują się wysoką jakością i starannością wykonania, dzięki czemu możesz cieszyć się wyrazistymi wzorami w dużej rozdzielczości. Oferowane przez nas produkty cieszą się dużym zainteresowaniem oraz bardzo pozytywnymi opiniami klientów, którzy darzą nas coraz większym zaufaniem. Gwarantujemy atrakcyjne ceny oraz piękne, ostre kolory plakatów i obrazów, w naszym asortymencie znajdziesz zróżnicowane wzory. Postaw na minimalizm i udekoruj swoje ściany obrazem – sam zobaczysz jak niesamowity potencjał wizualny i dekoracyjny mogą mieć proste dekoracje.