Przeznaczenie
Reprodukcje obrazów
Temat
Styl
Kolekcje
Przyroda
Miasta

Obrazy las

Obrazy z tej kategorii przedstawiają piękne lasy, które stanowią doskonałą dekorację dopełniającą aranżację wnętrza. Majestatyczne lasy zaprezentowane na grafikach mocno różnią się między sobą zarówno typem lasu, jak i paletą barw. Niektóre z lasów to lasy iglaste, typowe dla wysokogórskich krajobrazów. Wielu z nich towarzyszą na obrazach góry, a cały krajobraz skąpany jest w gęstej mgle, która sprawia wrażenie tajemniczości i mistyczności. Można to wykorzystać w swojej aranżacji i postawić właśnie na lasy iglaste, jeśli zależy nam na stworzeniu w pomieszczeniu aury sprzyjającej refleksji i mentalnej podróży w odległe krainy.
  • Las - Fototapeta - wf1813
    Las - Fototapeta

Obrazy las

Magiczna atmosfera przedstawiona na obrazach często spotęgowana jest przez niebezpieczne skaliste stoki, urwiska, jasne niebo lub ośnieżone gałęzie drzew. Te obrazy są zwykle utrzymane w chłodnej tonacji pochodzącej z zimnej palety barw i dlatego będą one pasować do jasnych wnętrz urządzonych w stylu skandynawskim oraz minimalistycznym. Jest to doskonała dekoracja nie tylko do salonu, ale również do hoteli i pensjonatów wypoczynkowych położonych w górach. Inne lasy, które możemy odnaleźć na obrazach z tej kategorii, to lasy liściaste, nierzadko przedstawiające bujne korony drzew skąpane w świetle słońca i złotych barwach jesieni. Taki obraz z pewnością wprowadzi do każdego wnętrza ciepło i sprawi, że stanie się ono bardziej przytulne. Ciepła paleta barw doskonale będzie współgrać z salonem, w którym dominują beże, drewno oraz naturalne materiały tekstyliów. Drzewa na obrazach bywają także skryte w cieniu, we mgle lub mają dziwne, powyginane pnie – takie obrazy wprowadzają pewien niepokój i intrygują, będą więc pasować do ciemniejszych, surowo urządzonych pomieszczeń. Pejzaż leśny przedstawiony na obrazie może pochodzić także z bardziej odległych obszarów, na przykład azjatyckich. Te obrazy świetnie się odnajdą w towarzystwie innych elementów kultury dalekowschodniej, podkreślając tym samym orientalny charakter aranżacji wnętrza. Lasom tym towarzyszą często obiekty architektoniczne, takie jak świątynie lub też specyficzna roślinność i egzotyczne zwierzęta.

Obrazy las we mgle

Orientalny charakter dekoracji pomoże nam odnaleźć spokój i wewnętrzną harmonię, co pozytywnie wpłynie na nasz nastrój. Niezwykła paleta barw, którą charakteryzują się różne typy lasów o różnych porach roku, sprawi, że bez problemu wybierzesz taki obraz, który najlepiej wpasuje się w przestrzeń dekorowanego pomieszczenia. Tajemnicza, magiczna aura leśna będzie intrygować i skupiać uwagę wszystkich gości, dlatego warto taki obraz umieścić w dobrze widocznym miejscu, na przykład na głównej ścianie w salonie. W naszym sklepie znajdziesz wiele przykładów obrazów z motywem lasu, które różnią się od siebie sposobem przedstawienia natury. Oferujemy obrazy w wysokiej jakości i gwarantujemy staranność wykonania. Liczne pozytywne opinie naszych klientów potwierdzają zadowolenie z wykonania oraz idącej z nim w parze atrakcyjnej cenie produktów. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertę i wybrania najbardziej odpowiedniego obrazu przedstawiającego piękny las.