Obrazy krajobrazy

Inspiracje naturą sięgają niemalże początków cywilizacji - to natura od zawsze umożliwiała funkcjonowanie człowieka w świecie, ona zapewniała mu pożywienie i uczyła rytmu pór roku czy dnia. To właśnie natura wzbudzała w poetach zachwyt i sprawiała, że zatrzymywali się na chwilę, by podziwiać zarówno dzieła jej autorstwa, jak i przerażające momenty triumfu nad kulturą. Nic więc dziwnego, że do dziś uwielbiamy otaczać się naturą, choćby tą na płótnie w postaci obrazów.
 • Zatoka - wf1876
  Zatoka
 • Jean François Millet - wf1650
  Jean François Millet
 • Włoski Krajobraz, Hendrik Voogd, 1807R. - wf931
  Włoski Krajobraz, Hendrik Voogd, 1807R.
 • Zalesiony krajobraz, Meindert Hobbema - wf354
  Zalesiony krajobraz, Meindert Hobbema
 • Widok na przełęcz zwaną Notch of White Mountans (Crawford Notch) -1839-Thomas Cole - wf353
  Widok na przełęcz zwaną Notch of White Mountans (Crawford Notch) -1839-Thomas Cole

Natura w twoim domu

Oczywiście, obrazy natury nie zastąpią nam kontaktu z nią i nie zaspokoją wszystkich uniesień naszej duszy, ale nie zmienia to faktu, że otaczanie się wizerunkami natury wpływa kojąco i relaksująco na nasz organizm, a w dodatku pełnią one niezastąpioną funkcję estetyczną w pomieszczeniu. Trudno wyobrazić sobie jakiekolwiek wnętrze bez roślin czy obrazów – ściany i reszta pomieszczenia wydawałyby się puste i „bez życia” - czemu by więc nie połączyć ze sobą roślin i obrazów? Dekorując wnętrze naszego mieszkania, domu lub biura, warto zapewnić sobie choć namiastkę natury w postaci obrazów przedstawiających naturalne elementy, takie jak pejzaż wiejski, krajobraz nadmorski, wrzosowisko czy też po prostu rośliny. Obrazy z naturą świetnie sprawdzą się w minimalistycznych wnętrzach, „ożywiając” je nieco i dodając im przytulności, ale będą także idealne w modnych ostatnio wnętrzach w stylu boho i rustykalnym. Te ostatnie szczególnie często wykorzystują w swoim wzornictwie motywy roślinne.

Motywy roślinne

Obrazy naturą to z kolei doskonała alternatywa do biura lub gabinetu, bowiem korzystnie wpłyną na ocieplenie wizerunku i ukoją zmysły podczas pracy w raczej surowo, oficjalnie urządzonym pomieszczeniu. W biurze często mamy ograniczone możliwości, jeśli chodzi o wyposażenie wnętrza, wobec czego wybór obrazu przedstawiającego naturę będzie prostym rozwiązaniem, pozytywnie wpływającym na nasz nastrój i efektywność w pracy. Obrazy z naturą możesz wykorzystać w dowolnym pomieszczeniu w swoim domu, pamiętając, by dobrać wzór odpowiednio do stylu i kolorystyki wnętrza. W naszym sklepie znajdziesz wiele przykładowych wzorów obrazów z naturą. Wśród nich liczne pejzaże przedstawiające naturę podczas konkretnej pory roku – wybierz swoją ulubioną i zaproś ją do swego mieszkania na cały rok!

Roślinne obrazy

Obrazy z naturą pozwalają nie tylko na podróże w czasie, ale także w przestrzeni – jeśli lubisz wycieczki nad morze, pomyśl o plakacie przedstawiającym morski krajobraz, jeśli zaś kochasz góry, postaw na obraz prezentujący majestatyczny górski pejzaż. W naszym sklepie znajdziesz te oraz inne wzory obrazów, które pozwolą Ci mentalnie pozostać na łonie natury nawet podczas pobytu w domu. Obrazy przedstawiające naturalne pejzaże i krajobrazy, które mamy w ofercie, cechują się wysoką jakością wykonania, dlatego tak często zyskują pozytywne opinie naszych klientów. Dodatkowo możemy pochwalić się bardzo atrakcyjnymi cenami obrazów, co wyróżnia nasz sklep spośród innych.

Obraz z motywem natury

Obrazy, dzięki którym „zawiesisz naturę na ścianie” mogą zadziałać terapeutycznie i uspokajać nerwy w ciągu dnia lub podczas wieczornego wypoczynku, ale mogą także wzbudzać niepokój, jeśli zdecydujesz się na wizerunek burzy lub sztormu – sam zdecyduj, jakie emocje są Ci najbardziej potrzebne. W naszym sklepie wybór obrazów z naturą, a także ich gama kolorystyczna są bardzo szerokie, ponieważ zależy nam na tym, aby każdy znalazł idealny dla siebie obraz, który nie tylko będzie oddziaływał na zmysły, ale także z łatwością dopełni wystrój każdego wnętrza.