Przeznaczenie
Reprodukcje obrazów
Temat
Styl
Kolekcje
Przyroda
Miasta

Obrazy lawenda

Obrazy, które znajdziesz w tej kategorii, przedstawiają krajobrazy z lawendą w roli głównej. Lawendowe obrazy stały się hitem w momencie, gdy kolor fioletowy wrócił do łask i zaczęto go szeroko wykorzystywać w ramach wystroju wnętrz oraz dekoracji. Obrazy z lawendą stanowią doskonałe uzupełnienie wielu aranżacji, a ich uniwersalny charakter pozwala na wykorzystanie ich w wielu pomieszczeniach, nie tylko jako obrazy do salonu. Lawenda to wyjątkowo efektowna roślina o przepięknym zapachu, a pola, na których rośnie, bardzo często wykorzystywane są jako tło podczas sesji zdjęciowych.
Nie znaleziono fotografii w tej kategorii

Obrazy z polami lawendy

Dostępne w naszej ofercie lawendowe obrazy zwracają uwagę przede wszystkim swoimi kolorami - wyjątkowymi odcieniami fioletu, który jest bardzo szlachetną i przykuwającą wzrok barwą. Lawenda przybiera najróżniejsze tony fioletu - od bieli i bladego różu, przez delikatny niebieski, po głęboką śliwkę, przeważnie jednak występuje w kolorze jasnofioletowym. Pola lawendy tradycyjnie kojarzą nam się z romantyczną scenerią prosto z kostiumowych filmów romantycznych i wprawiają nas w dobry nastrój. Roślina ta nie należy do mrozoodpornych, dlatego w naturze można ją obserwować jedynie latem i wczesną jesienią. Nasze obrazy z lawendą pozwalają zatrzymać ją na dużo dłużej. Lawenda występuje w wielu odmianach, które różnią się właściwościami oraz kolorem kwiatów, niektóre z nich można nawet hodować na balkonie. Lawenda jest wykorzystywana w branży kosmetycznej, medycznej oraz w kuchni. Ze względu na swój efektowny wygląd oraz intensywny zapach lawendowe pola kojarzą nam się z wypoczynkiem i błogim spokojem. Dlatego właśnie lawenda bardzo często wykorzystywana jest w dekoracjach, nierzadko stanowi także ich główny motyw. Roślina ta zazwyczaj związana jest ze stylem prowansalskim wywodzącym się z Francji, z którym koresponduje przede wszystkim ze względu na swoją wyjątkową kolorystykę oraz drobne kwiatki. Ponadto pola lawendy występują powszechnie na południu Francji i to z nią jest głównie kojarzona, mimo że już od dawna można ją spotkać również w innych krajach, między innymi w Wielkiej Brytanii i w Polsce. Obrazy z lawendą doskonale odnajdą się zatem w kwiecistych, romantycznych aranżacjach w stylu prowansalskim lub shabby chic, ale możemy je wykorzystać również do ocieplenia wnętrz w stylu nowoczesnym. Obraz do salonu z lawendą charakteryzuje się delikatnością i subtelnością, zwraca na siebie uwagę pięknym odcieniem fioletu. Lawendowe obrazy sprawiają, że wnętrze wydaje się bardziej przestronne, co warto wykorzystać przy niewielkim metrażu pomieszczenia.

Obrazy do salonu z lawendą - sklep

W naszym sklepie znajdziesz duży wybór obrazów i plakatów z lawendą na pierwszym planie. Roślina na obrazach występuje w różnych odmianach i w zróżnicowanej scenerii. Wysokiej jakości obrazy dostępne w naszej ofercie cieszą się rewelacyjnymi opiniami klientów, a ich atrakcyjne ceny dodatkowo zachęcają do zakupu. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą obrazów i plakatów z lawendą w naszym sklepie internetowym.