Miasta

Głównym tematem obrazów, które umieściliśmy w tej kategorii, są metropolie z całego świata. Obrazy dużych miast mogą nie wydawać się początkowo oczywistą dekoracją, jednak monumentalność ich zabudowy oraz duża rozpoznawalność sprawiają, że będą one doskonałym wyborem nie tylko w przypadku dowolnego pokoju, ale także kawiarni, restauracji czy hotelu w centrum miasta. Wiele z metropolii ukazanych na obrazach to bardzo znane duże miasta, takie jak San Francisco, Chicago, Paryż, Londyn czy Nowy Jork, inne z kolei słyną również z tego, że znajduje się na nich bardzo znana atrakcja turystyczna, np. Wieża Eiffla w Paryżu, Big Ben w Londynie albo Statua Wolności w Nowym Jorku.
 • Wrocław - wf1774
  Wrocław
 • Kraków - wf1772
  Kraków
 • Wrocław - wf1771
  Wrocław
 • Warszawa - wf1248
  Warszawa
 • Paryż - wf1221
  Paryż
 • Widok Notre Dame, Antoine Vollon, ok. 1860 - ok. 1900r. - wf980
  Widok Notre Dame, Antoine Vollon, ok. 1860 - ok. 1900r.
 • Widok domów w Delft, Johannes Vermeer, ok. 1658r. - wf485
  Widok domów w Delft, Johannes Vermeer, ok. 1658r.

Obrazy - metropolie świata

Na obrazach dużych miast do zawieszenia na ścianę znajdują się mosty, zabytki oraz autostrady i obiekty architektoniczne, a tłem pozostaje woda lub inny krajobraz. Taki widok wprowadza wielkomiejski klimat do każdego pomieszczenia, co warto wykorzystać w przypadku tworzenia aranżacji hotelu lub obiektu gastronomicznego, na przykład kawiarni. Obraz miasta i jego infrastruktury stanowi często pierwsze skojarzenie z danym krajem i momentalnie przywodzi na myśl określone miejsce. Warto wziąć to pod uwagę, jeśli zależy nam na tym, aby uzyskać w danym miejscu klimat związany z konkretnym miastem, na przykład nowojorski czy londyński. Obraz z metropolią będący zwykle sam w sobie przedstawieniem zabudowy miasta, doskonale sprawdzi się we wnętrzach urządzonych w stylu industrialnym, i to zarówno w mieszkaniach (przede wszystkim w loftach), jak i w lokalach usługowych bądź gastronomicznych. Industrialny charakter tych obrazów będzie także współgrał z wnętrzem w stylu minimalistycznym lub skandynawskim. Obrazy z dużymi miastami, w przypadku których na pierwszym planie pojawia się woda, będą stanowić świetną dekorację miejsc położonych nad morzem. Niektóre produkty dostępne w naszej ofercie pasują także do wnętrz orientalnych - na przykład obrazy przedstawiające Tokio czy Pekin. Obrazy metropolii świata same w sobie mają raczej neutralny, industrialny charakter, dlatego obrazy z ich przedstawieniami są dosyć uniwersalne i łatwo znaleźć dla nich odpowiednie miejsce w pomieszczeniu.

Obrazy z panoramą miasta

Obraz z dużym miastem może stanowić również doskonały prezent dla kogoś, kto kocha metropolie, takie jak Nowy Jork czy San Francisco, i wielkomiejski zgiełk stolic, na przykład Londynu. W naszym sklepie znajdziesz wiele wzorów obrazów z miastami, dlatego z pewnością wybierzesz taki, który odda charakter danego pomieszczenia. Gwarantujemy atrakcyjne ceny, rozmaite rozmiary i różnorodną kolorystykę obrazów znajdujących się w naszej ofercie. Klienci chwalą nas za atrakcyjne ceny i wysoką jakość wykonywanych produktów, o czym przekonujemy się, czytając opinie. Zachęcamy do zapoznania się ze wzorami obrazów na ścianę umieszczonych w tej kategorii – na pewno uda Ci się znaleźć taki, który spełnia Twoje oczekiwania. W naszej ofercie znajdziesz obrazy z polskimi miastami, np. Wrocław, Gdynia czy Kraków.