Frida Kahlo

 • Frida with bubble gum - wf2011
  Frida with bubble gum
 • Frida Kahlo - wf1507
  Frida Kahlo
 • Two Women - Frida Kahlo - wf1296
  Two Women - Frida Kahlo
 • Frida Kahlo - wf1227
  Frida Kahlo
 • Frida Kahlo - wf450
  Frida Kahlo
 • Frida Kahlo - wf440
  Frida Kahlo
 • Frida Kahlo - wf433
  Frida Kahlo
 • Frida Kahlo - wf429
  Frida Kahlo
W tej kategorii prezentujemy wyjątkowe naklejki okrągłe z Fridą Kahlo, które ekspresowo i w bardzo prosty sposób pomogą Ci odmienić aranżację całego pomieszczenia. Naklejki, na których widnieje meksykańska artystka, uwieczniają zwykle jej charyzmatyczną postać w tradycyjnych strojach prekolumbijskich. Naklejki okrągłe z Fridą Kahlo to prawdziwa gratka dla wielbicieli sztuki oraz niekonwencjonalnych dekoracji. W naszej ofercie znajdziesz wiele autoportretów słynnej artystki. Ponadto dostępne są także naklejki okrągłe z Fridą Kahlo, które przedstawiają fotografie zrobione jeszcze za jej życia. Jeśli sam aktywnie tworzysz sztukę, wizerunek Fridy Kahlo na naklejce okrągłej na ścianę powinien przypaść Ci do gustu.

Frida Kahlo - naklejki okrągłe na ścianę

Meksykańska malarka Frida Kahlo tworzyła w Meksyku w XX wieku i słynęła ze swojej charyzmatyczności i silnego charakteru. Nawiązując swoim strojem oraz sztuką do meksykańskich tradycji z czasów prekolumbijskich, w których panował matriarchat, potrafiła połączyć kultywowanie tradycji z emancypacją kobiet już u progu rozwoju współczesnego feminizmu, czym oczarowała miłośników swoich obrazów, ognistego temperamentu oraz nieposkromionej osobowości na całym świecie. Frida Kahlo na obrazach, a także na naklejkach przedstawiana jest zwykle w związanych włosach z wplecionymi w nie kolorowymi kwiatami, ma na sobie tradycyjny, prekolumbijski strój, bardzo charakterystyczną, wielokolorową i błyszczącą biżuterię oraz słynny szal, czyli tak zwane rebozo. Artystka na portretach często ma pomalowane na czerwono usta, które dodatkowo podkreślone są przez nasycone barwy jej ubrań. Zarówno kariera artystyczna, jak i towarzyska wzbudzały powszechnie wiele kontrowersji. Liczne międzynarodowe znajomości Fridy Kahlo sprawiły, że pod koniec życia obawiała się o swój dobytek, a nawet swoje życie. Frida Kahlo do dziś pozostaje jedną z najbardziej rozpoznawalnych kobiecych artystek na całym świecie, stając się zarazem prekursorką ruchu feministycznego - z pewnością była postacią niezwykle barwną i oryginalną. Jeśli sam interesujesz się sztuką, tworzysz lub podobają Ci się wnętrza urządzone w artystyczny sposób, naklejka okrągła z Fridą Kahlo to dekoracja ścienna, która powinna Ci się spodobać. Wyjątkowa kolorystyka naklejek okrągłych z Fridą Kahlo, które są dostępne w naszym sklepie, jest bardzo zróżnicowana - niektóre z nich nawiązują nasyconymi, ostrymi i wyrazistymi kolorami do palety barw, której meksykańska artystka używała, malując swoje obrazy, inne zaś są czarno-białe i ukazują fotografie z życia artystki.

Naklejki okrągłe - Frida Kahlo - sklep

W naszym sklepie dostępnych jest wiele naklejek okrągłych z Fridą Kahlo, na których uwieczniona została ta niezwykła artystka. Jej silny charakter oraz niesamowita charyzma sprawiły, że wizerunek Fridy Kahlo jest dziś bardzo rozpoznawalny na całym świecie, podobnie jak jej obrazy. W naszej ofercie znajdziesz naklejki okrągłe z Fridą Kahlo, które mogą stanowić wspaniałą dekorację ścienną w salonie, sypialni lub pracowni artystycznej, gdzie mogą służyć także za inspirację. Atrakcyjne ceny i wysoka jakość wykonania naszych produktów to właśnie te aspekty, którym zawdzięczamy tak pozytywną opinię na temat naszych obrazów. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą naklejek okrągłych z Fridą Kahlo.