Kategorie:

Fototapety stworzone z myślą o wnętrzach w stylu skandynawskim

Drogi czytelniku, zamknij na chwilę oczy. Oderwij się od codzienności i pozwól zabrać na krótką wycieczkę wzdłuż lodowcowych fiordów, krystalicznie czystych jezior oraz nasyconych soczystą zielenią lasów, w głębi których gdzieniegdzie ujrzysz surowe, czerwone ściany domów. Oto piękno leżącej na północy Europy Skandynawii. Już dzisiaj jego fragment możesz wziąć ze sobą oraz uczynić częścią swojego domu.

Sprawdź nasze fototapety w stylu skandynawskim

W ostatnich latach styl skandynawski  stał się niezwykle lubiany oraz popularny zarówno wśród amatorów  jak i koneserów dekorowania oraz wystroju wnętrz. Nie epatuje barokowym luksusem, ani nadmiernym bogactwem. Nie ulega żadnym wpływom, ani nie podąża ślepo za żadną modą. Cechuje go przede wszystkim prostota, oszczędność, funkcjonalność, a przede wszystkim naturalność. Jego zwolennikami są także fani ekologii, gdyż bardzo chętnie korzysta on ze środków naturalnych takich jak wszelkiego rodzaju drewno, wełna, bawełna oraz len, które świetnie sprawdzają się w roli materiałów obiciowych.

Styl ten cechuje także unikatowa estetyka, i pomimo faktu, iż sprawia on wrażenie surowego jest niezwykle przyjazny oraz przytulny. Dzięki kolorowym dodatkom, każde nawet najchłodniejsze wnętrze sprawia wrażenie miłego oraz ciepłego.

W idealny sposób wprowadza do naszych domów, a także miejsc pracy dużą porcję światła, gdyż kolorem dominującym, w tymże kierunku dekorowania jest klasyczna biel. Dzięki niej styl ten  świetnie współgra z elementami nowoczesności oraz futuryzmu, ale także bardzo dobrze radzi sobie w towarzystwie nurtu retro, czy też antyków. Jest w swej prostocie niezwykle inspirujący. A za pomocą jakże ważnych dla tego stylu dodatków, pozwala wykreować miliony unikatowych kompozycji wnętrz. Jeden z nich stanowią z pewnością fototapety, które w subtelny sposób wzbogacają piękno jasnych, jakże często występujących w tym klimacie ścian.

Fototapeta Jodełka delikatnie podkreśla urok surowej sypialni oraz „ubiera” kobiecy kącik.

Ingresso con porta e lampada

Fototapeta w stylu skandynawskim występuje tutaj w klasycznym kolorystycznym duecie – prostota bieli oraz aksamitna czerń.

Ingresso con porta e lampada

Minimalizm, który ożywi każde, nawet najbardziej surowe wnętrze a jednocześnie nada mu odrobinę ciepła.

fototapeta skandynawski minimalizm

Element natury, to w stylu skandynawskim nieodłączna część niemalże każdego pomieszczenia.

Fototapety skandynawska natura

Surowe drzewo – ekologiczny oraz funkcjonalny sposób na stworzenie za pomocą fototapety spokojnego oraz skandynawskiego wnętrza w dżungli miejskich blokowisk.

fototapeta skandynawskie desenie

Odrobina romantyzmu w sypialni?, dlaczego nie. Styl skandynawski oprócz bieli kocha różne odcienie szarości.

Ingresso con porta e lampada

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Why ask?