Kategorie:

Inspirujący Nowy Jork na fototapetach

Gdybym była zapytana, gdzie chciałabym się przeprowadzić odpowiedziałabym oczywiście, że do Nowego Jorku! To miasto tętniące życiem inspiruje mnie od zawsze. Mieszkający tam ludzie i ich wyjątkowy styl, a przede wszystkim fascynująca i charakterystyczna architektura. Lofty urządzone w dawnych fabrykach przemysłowych zachwycają mnie nieustannie. Jest wiele miejsc czy scen, które kocham w Nowym Jorku, np. zachód słońca nad Statuą Wolności. Ten widok jest niesamowity.  Wielu malarzy, poetów i filmowców jest zafascynowana Nowym Jorkiem. Uwielbiają go także dekoratorzy oraz projektanci wnętrz i często wykorzystują motywy czy zdjęcia urządzając wnętrza komercyjne czy prywatne.

Jeśli i Ty kochasz Nowy Jork to poniżej mam dla Ciebie kilka inspiracji, które możesz zastosować u siebie w biurze czy mieszkaniu.

Pierwsza inspiracja przedstawia wnętrze z wykorzytaniem wydruku wielkoformatowego w postaci fototapety z widokiem na panoramę Manhattanu, najmodniejszą i najdroższą dzielnicę Nowego Jorku. Jak widać na zdjęciu główne skrzypce tutaj gra Empire State Building, najwyższy budynk w tym mieście. Odzyskał on miano najwyższego po zamachach terrorystycznych na World Trade Center.

Fototapeta_Noewy_Jork

Sprawdź nasze fototapety metropolie

Kolejna propozycja, którą mamy to fototapeta z motywem Nowego Jorku, ale w wydaniu grungowym. Ta grafika, która sprawia wrażenie jakby miała swoją historię wprowadzi do wnętrza luźny nastrój i swobodę.

fototapeta_New_York_City_8061

Następną propozycją dla zakochanych w Nowym Jorku jest fototapeta z Mostem Brooklińskim, który łaczy dwie nowojorskie dzielnice Brooklyn i Manhattan. Brooklyn Bridge to jeden z najstarszych mostów na świecie. Jego gigantyczne rozmiary robią ogromne wrażenie na każdym. Fototapeta z tym motywem wniesie do wnętrza rozmach, a ujęcie mostu na zdjęciu sprawi, że wnętrze zostanie optycznie powiększone.

fototapeta_Most_brooklinski_7510

I ulica w Nowym Jorku tentniąca życiem w stylu vintage.

FOTOTAPETA_Nowy_York_2028

Jedna znaszych ulubuionych dekoracji – też fototapeta, wykonana na podkładzie winylowym i zamontowana w salonie będzie ogromnym, pozytywnym zaskoczeniem dla każdego Twojego gościa.

fototapeta_samolot_9799

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Why ask?