fototapeta las we mgle
Kategorie:

Fototapeta las w górach – którą wybrać?

Fototapety od lat są częstym elementem dekoracyjnym wykorzystywanym w aranżacji wnętrz. Wpływ na to mają zarówno wygląd, jak i łatwość aplikacji. Zastanawiasz się, jakie modele sprawdzą się najlepiej? Wszystko zależy przede wszystkim od Twoich wymagań, jednak dla ułatwienia przygotowaliśmy zestawienie najciekawszych dekoracji – w niniejszym wpisie znajdziesz fototapety lasu w górach.

Wybierając fototapety, warto kierować się sprawdzonymi rozwiązaniami. Uznaje się, że tego rodzaju produkty prezentują się najlepiej w pomieszczeniach minimalistycznych, a więc np. industrialnych, skandynawskich czy nowoczesnych. Las i góry są doskonałym motywem umożliwiającym urozmaicenie wyglądu mieszkania. To doskonała propozycja dla miłośników górskich wycieczek, podczas których można się wyciszyć, uspokoić i odnaleźć harmonię.

Fototapeta – las i góry w Twoim domu!

fototapeta las we mgle

Ciemnozielona kolorystyka oraz gęsta mgła unosząca się nad lasem dają bardzo ciekawy efekt wizualny. Fototapeta dobrze sprawdzi się na tle jasnych ścian oraz drewnianych elementów (np. mebli czy parkietu). Z uwagi na możliwość zakupu tego modelu w dużym rozmiarze, tapeta będzie idealnym rozwiązaniem do salonu o sporej powierzchni – dzięki temu monumentalność natury będzie jeszcze lepiej odczuwalna.

fototapeta górski las z zachodem słońca

Ta fototapeta przedstawiająca las w górach wyróżnia się świetną grą światła, które w wyższych partiach obrazu jest białe, natomiast niższe korony drzew są podświetlone ciepłą barwą. Dochodzi do tego stosunkowo duża ilość koloru niebieskiego. Z tego powodu tapeta dobrze sprawdzi się np. przy beżowych lub niebieskich ścianach bądź meblach.

Fototapeta liściasty las w górach

To kolejna ciekawa fototapeta. Las i góry z grafiki są podzielone na trzy plany. Pierwszy jest pełen szczegółów, drugi i jaśniejszy wyróżnia się rozjaśnionym  zielonym kolorem. Trzeci plan jest natomiast cieniem monumentalnej góry. Całość daje interesujący efekt. Tapeta dobrze sprawdzi się w sypialni lub salonie. Warto ją nakleić na ścianę w taki sposób, by domownicy i goście mogli ją objąć wzrokiem w całości.

Fototapeta jesienny mglisty las w górach

Ta grafika przedstawia jesienny las w górach, który wyróżnia się podziałem na część kolorową, pełną koron w pomarańczowo-brązowych barwach i część wyższą, pokrytą śniegiem. Dzięki swojej kolorystyce, fototapeta będzie się ładnie prezentować np. przy drewnianych meblach.

Fototapeta czarno-biały mglisty las

Czarno-biała fototapeta w orientacji pionowej jest dobrym rozwiązaniem nie tylko do sypialni lub salonu, ale też np. łazienki. Ze względu na wertykalny układ tapety, łatwo ją objąć wzrokiem z bliższej odległości, dlatego jest ciekawym pomysłem na urozmaicenie nawet niewielkich pomieszczeń. Uniwersalne kolory fototapety sprawiają, że będzie ona pasowała do każdego wnętrza.

Fototapeta świerki we mgle na wzgórzu

Ten produkt przedstawia przepiękny krajobraz. Fototapeta z lasem i górami  przyciąga uwagę przede wszystkim niesamowitą grą światła. Na grafice doskonale widać przedzierające się między świerkami poranne promienie słoneczne. Dochodzi do tego mgła, która zwiększa tajemniczy wydźwięk obrazu. Model będzie pięknie się prezentował obok białych ścian i ciemnych mebli.

Fototapeta jesienny las na wzgórzu

Jesienny las jest bardzo fascynujący, także pod względem aranżacji wnętrz. Różnorodność kolorów umożliwia zastosowanie ciekawych zabiegów, dotyczących na przykład kupna brązowych mebli i żółtych dodatków, dzięki czemu w prosty sposób uzyska się spójną przestrzeń. Fototapetę wyróżnia także poprzeczny podział na część jasną oraz ciemną. Dzięki temu będzie dobrze wyglądać zarówno na tle ciemnych, jak i jasnych ścian. Można nawet z lewej strony tapety pomalować ściany na biało, a z prawej – na ciemny brąz.

Zawsze stawiaj na wysoką jakość!

Pamiętaj, że wyłącznie wysokiej klasy produkty spełnią dobrze swoją funkcję. Korzystając z naszej oferty, otrzymasz fototapetę w odpowiedniej rozdzielczości. Dzięki temu urozmaicisz wystrój każdego wnętrza. Wszystkie zaprezentowane wyżej modele możesz kupić w naszym sklepie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Why ask?