Kategorie:

Najlepsze naklejki okrągłe do pokoju młodzieżowego

Jeśli nie jesteś fanem tradycyjnych rozwiązań aranżacyjnych, takich jak na przykład obrazy na płótnie albo szukasz nowoczesnych inspiracji, naklejki na ścianę do pokoju młodzieżowego mogą być właśnie dla Ciebie. Okrągłe nalepki to oryginalna dekoracja, która ma wiele zalet. Przede wszystkim mogą w bardzo prosty i szybki sposób zmienić charakter wnętrza. Dodatkowo są one drukowane na papierze wielokrotnego użytku, dlatego bez problemu możemy je zdjąć i zmienić na inne lub przenieść do innego pomieszczenia. U nastolatków gusta zmieniają się bardzo szybko, dlatego takie rozwiązanie wydaje się ułatwiać nieco aranżację pokoju.

Naklejki do pokoju młodzieżowego są doskonałą alternatywą dla płóciennych obrazów, a ponadto można je w łatwy sposób zdjąć. W naszej ofercie do wyboru jest wiele wzorów z różnych kategorii, w tym reprodukcje Lina Cavalieri, Frida Kahlo, fashion i inne, my prezentujemy dziś kilka naszych ulubionych propozycji.

Giuliano z gumą balonową

Jeśli szukasz naklejki na ścianę do pokoju młodzieżowego, która ma humorystyczny wydźwięk, portret mężczyzny z gumą balonową będzie doskonałym wyborem. Wizerunek utrzymany jest w stylistyce dawnych portretów królewskich. Balon z gumy dodaje obrazowi dystansu i wskazuje na poczucie humoru właściciela, ponieważ bez niej mężczyzna w peruce wyglądałby znacznie poważniej.

Audrey Hepburn

Tej naklejki ściennej do pokoju młodzieżowego nie trzeba nikomu przedstawiać – widnieje na niej portret Audrey Hepburn z czasów, gdy wcieliła się w słynną rolę Holly Golightly w filmie “Śniadanie u Tiffany’ego”. Aktorka trzyma na nim długą cygaretkę, ma elegancką biżuterię oraz fryzurę – wygląda dokładnie tak, jak wcielając się w postać pięknej Holly. Wizerunek ten jest dosyć dobrze znany w popkulturze, dlatego naklejka z pewnością zostanie od razu rozpoznana przez wielbicieli kina z ubiegłego wieku.

Frida Kahlo

Okrągła naklejka do pokoju młodzieżowego przedstawiająca słynną meksykańską artystkę urzeka przede wszystkim swoimi żywymi kolorami, którego dodadzą energii każdemu pomieszczeniu. Frida Kahlo jako bohaterka obrazu widnieje na nim w swoim tradycyjnym stroju, nawiązującym do kultury prekolumbijskiej – jest to ubranie, w którym pokazywała się najczęściej. Tło naklejki w zielonych odcieniach wzbogacają liczne białe kwiaty. W połączeniu z charakterystycznym strojem malarki oraz żywą kolorystyką można odnieść wrażenie, że na obrazie bardzo dużo się dzieje.

Lina Cavalieri

Naklejka ta przedstawia portret słynnej na początku XX wieku śpiewaczki operowej Liny Cavalieri widzianej okiem projektanta Piera Fornasettiego. Bohaterka okrzyknięta została “najpiękniejszą kobieta świata”, dlatego artysta postanowił ją uwiecznić w swojej twórczości. Okrągła naklejka do pokoju młodzieżowego ma zabarwienie humorystyczne, ponieważ Lina pokazuje na niej język. Klasyczna uroda sopranistki w połączeniu z zabawnym gestem sprawia, że ta naklejka będzie doskonałą dekoracją ścienną do pokoju młodzieżowego.

Kobieta i natura

Wśród naklejek na ścianę do pokoju młodzieżowego znajdziesz delikatny i subtelny portret kobiety, która obrócona jest profilem i wącha kwiat. Postać ma upięte do góry włosy, w które wpleciony jest wianek zrobiony z drobnych, białych kwiatków. Piękna kobieta ma zamknięte oczy i rozkoszuje się obcowaniem z naturą. Portret wykonany został z użyciem pastelowych barw. Taka naklejka będzie idealna do romantycznej, kobiecej sypialni np. w stylu prowansalskim.

Okrągłe nalepki z powodzeniem zastąpią tradycyjne obrazy, wprowadzając do wnętrza element dekoracyjny, który odzwierciedla nasz gust. Naklejki do pokoju młodzieżowego występują w wielu wzorach i kolorach – aby zobaczyć więcej, sprawdź naszą ofertę.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Why ask?