Dekoracje PATKA Patrycja Kita

Tworzymy Świat Wnętrz 


Marka Dekoracje PATKA Patrycja Kita jest producentem i bezpośrednim sprzedawcą niezwykłych w urodzie i jakości fototapet, obrazów na płótnie, naklejek dekoracyjnych i plakatów. Dzięki temu, możemy proponować wysokiej jakości dekoracje  przyjazne środowisku i dostępne w konkurencyjnych cenach.

 

Świat wnętrz okazał się tym, w którym doskonale się odnaleźliśmy. Praca z dekoracjami ściennymi daje nam ogromną satysfakcję. Jest to codzienne spotkanie z pięknem, sztuką i kolorami. Wierzymy, że to, na co patrzymy, wnika w nas głęboko i zmienia odbiór rzeczywistości. Mamy to szczęście otaczać się wspaniałymi reprodukcjami, grafikami, obrazami na płótnie, które cieszą oczy i duszę. Po przygotowaniu wysyłamy je do naszych Klientów, ciesząc się, że ich domy będą się zmieniać dzięki naszym dekoracjom.

 

Współpraca z architektami

Marka Dekoracje PATKA Patrycja Kita współpracuje z projektantami wnętrz, dekoratorami i architektami, którzy znajdują u nas mnóstwo inspiracji, jakie wzbogacają ich realizacje. Wspólnie pokazujemy, że metamorfoza wnętrz nie musi być wielką inwestycją i wystarczy pomysł, by odmienić mieszkanie. Czy to niewielki plakat, czy ogromny obraz płócienny lub dekoracja w postaci fototapety, nasze produkty zamieniają domy w prywatne galerie, dodając im indywidualizmu.

 

Obrazy dla Twojego biznesu

Dekoracje dostępne w naszym sklepie internetowym służą nie tylko prywatnym Klientom, ale także biznesowi: hotelom, restauracjom, klubom fitness, gabinetom odnowy biologicznej, fryzjerom, szkołom tańca i innym. Bo żaden kolor nie wniesie do wnętrz takiego klimatu, jak obraz z głębią, wyglądający jak autentyczny widok. Rozpalona słońcem ulica Kuby w postaci fototapety? Tancerze z Twojej szkoły salsy podziękują Ci za taką ścianę, dając z siebie wszystko na parkiecie. Relaksujący obraz w stylu zen w hotelowym spa? Klienci poczują przyjemne odprężenie i szybko się zrelaksują.

 

Miliony wzorów do wyboru

Czy 25 milionów zdjęć w naszej bazie wystarczy, byś znalazł coś dla siebie? To pytanie retoryczne! Jeśli masz swoje ulubione zdjęcie z prywatnych zbiorów, po prostu podeślij je nam w dobrej rozdzielczości, a my zamienimy je na obraz na płótnie, fototapetę, folię dekoracyjną czy plakat. W dowolnym wymiarze, w pionie, poziomie, na okrągłych formach.

 

Bezpieczeństwo i certyfikaty

Fototapety i inne dekoracje drukujemy na oryginalnych materiałach przeznaczonych do wystroju wnętrz. Posiadają one certyfikaty niepalności i atesty higieny, szczególnie przydatne w przypadku wykorzystania ich w pokojach dziecięcych i placówkach użyteczności publicznej.


Technologia wydruku

Drukujemy w niezawodnej, najtrwalszej technologii latexowej znanej marki HP.  Uzyskujemy dzięki temu bezwonny i ekologiczny wydruk o bardzo dużym nasyceniu kolorów i przejść tonalnych. Charakteryzuje się on dużą wytrzymałością i odpornością na ścieranie, czynniki mechaniczne i warunki atmosferyczne. Technologiia HP Latex jest  niezastąpiona w przypadku wydruków do  dekoracji do wnętrz.

 

Inspirujemy, doradzamy

 

W sklepie internetowym Dekoracje PATKA Patrycja Kita znajdziecie galerie inspiracji, które będą pomocne przy wyborze dekoracji do swoich wnętrz. Podzielone są na czytelne kategorie, dzięki czemu przeglądanie jest szybkie i przyjemne. Każda dekoracja przedstawiona jest na wizualizacjach, dzięki czemu łatwo jest wyobrazić sobie, jak się odnajdzie w Waszej przestrzeni. Korzystajcie z 1 000 dostępnych aranżacji, które będą nawigacją w sztuce dekoracji wnętrz. Służymy też osobistą poradą, jeśli nadal brak Wam pewności co do wyboru.

 

Bezpieczna dostawa

Mamy doświadczenie w wysyłkach kurierskich. Dekoracje wędrują do Was odpowiednio zapakowane, właściwie i czytelnie oznaczone oraz zabezpieczone przed ewentualnymi uszkodzeniami mechanicznymi podczas transportu.

   

ADRES SKLEPU:

AK-MEDIA Andrzej KitaMiroszowice, ul. Wiosenna 1, 59-300 Lubin

NIP: 692-138-83-09, Regon: 391029302

Wpis do ewidencji działalności gosp. prowadzony przez Prezydenta Miasta Lubina nr ewidencyjny 019527


Konto bankowe: ING Bank Śląski: 62 1050 1748 1000 0092 3072 9742

IBAN: PL 62 1050 1748 1000 0092 3072 9742

Kod BIC SWIFT: INGBPLPW


Biuro Obsługi Klienta czynne od poniedziałku do piątku w godz. 8.00 -17.00

tel: 605 391 871 - Patrycja 

e-mail: patrycja@obrazyfoto.eu


DO GÓRY