O MNIE

Oferujemy produkty do dekoracji wnętrz drukowane w najnowszej technologii HP Latex. 


Nasze produkty: Fototapety, obrazy na płótnie, naklejki dekoracyjne, plakaty i zdjęcia w formatach XXL. 


Zastosowanie dekoracji: Produkty znajdują zastosowanie w salonach, sypialniach, kuchniach, pokojach dziecięcych i młodzieżowym. Przygotowane zostały także dekoracje do biur, hoteli, restauracji, klubów fitness i siłowni, salonów urody, salonów ślubnych, kancelarii a także do szkół językowych, szkół tańca i przedszkoli. 


Miliony wzorów: Posiadamy ponad 25 mln zdjęć, z których wydrukujemy dekoracje w formie fototapety, obrazu na płótnie, naklejki dekoracyjnej, plakatu lub zdjęcia w dowolnym wymiarze. 


Wydruk ze zdjęcia Klienta: Drukujemy dekoracje ze zdjęć przesłanych od Klientów. Wystarczy wysłać  nam swoje zdjęcie na emaila: patrycja@obrazyfoto.eu


Drukujemy na sprawdzonych materiałach: Fototapety i inne produkty drukujemy na oryginalnych materiałach przeznaczonych do wystroju wnętrz. Materiały posiadają certyfikaty niepalności i atesty higieny szczególne przydatne w przypadku zastosowania ich w pokojach dziecięcych jak i placówkach użyteczności publicznej. 


Drukujemy w niezawodnej technologii: Do druku dekoracji używamy najlepszej i najtrwalszej technologii latexowej znanej i niezawodnej marki HP. Technologia pozwala uzyskać bezwonny i ekologiczny wydruk o bardzo dużym nasyceniu kolorów i przejść tonalnych. Ponadto charakteryzuje się dużą wytrzymałością i odpornością na ścieranie, czynniki mechaniczne i warunki atmosferyczne. Technologiia HP Latex jest idealna do drukowania dekoracji do wnętrz. 


Gotowe aranżacje: W naszym sklepie internetowym znajdziecie Państwo stylowe i efektowne aranżacje wnętrz, które zainspirują Was przy urządzaniu własnych wnętrz. Inspiracje podzielone są według produktów, a ich ilość pozwoli Wam wybrać dekoracje do kilku pomieszczeń jednocześnie. Przygotowaliśmy dla Państwa ponad 1 000 aranżacji różnych wnętrz i ciągle pracujemy nad nowymi.


JESTEŚMY PRODUCENTEM i SPRZEDAWCĄ BEZPOŚREDNIM
100% produkcji u nas w firmie

100% produkcji na naszym sprzęcie

DZIĘKI TEMU ZAPEWNIAMY PAŃSTWU PRODUKT NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI

DRUK EKOLOGICZNY

ATRAKCYJNE CENY

bez dodatkowych marży pośredników i podwykonawców


BEZPIECZNĄ DOSTAWĘ

towar odpowiednio zapakowany, właściwie i czytelnie oznaczony oraz zabezpieczony przed ewentualnymi uszkodzeniami mechanicznymi podczas transportu

 

Dodatkowe informacje: Właścicielem sklepu internetowego jest Andrzej Kita prowadzący działalność gospodarczą pod nazwą: AK-MEDIA Andrzej Kita z siedzibą w Lubinie. Firma istnieje i rozwija się na rynku podmiotów gospodarczych od 13 lat, a zdobyte doświadczenie wykorzystuje przy prowadzeniu sklepu internetowego.

 

ADRES SKLEPU:
AK-MEDIA Andrzej Kita

ul. Stefana Wyszyńskiego 10, 59-300 Lubin


NIP: 692-138-83-09, Regon: 391029302

Wpis do ewidencji działalności gosp. prowadzony przez Prezydenta Miasta Lubina nr ewidencyjny 019527


Konto bankowe: ING Bank Śląski: 62 1050 1748 1000 0092 3072 9742


Biuro Obsługi Klienta czynne od poniedziałku do piątku  8 -17

605 391 871 - Patrycja

605 112 302 - Andrzej


e-mail: patrycja@obrazyfoto.eu