Salvador Dali

Salvador Dali malował obrazy w bardzo charakterystycznym stylu, niejako adekwatnym do całej jego persony. Nieprzypadkowo stał się swego rodzaju ikoną i do dziś jest doceniany za swoją pracę oraz wpływ na rozwój sztuki. W niniejszej kategorii znajdziesz różnego rodzaju obrazy, które przedstawiają portrety znanego artysty. W każdym przypadku czeka na Ciebie atrakcyjna cena.
 • Salvador Dali - wf2517
  Salvador Dali
 • Salvador Dali - wf2516
  Salvador Dali
 • Salvador Dali - wf1508
  Salvador Dali
 • Salvador Dali - wf1368
  Salvador Dali
 • Salvador Dalí - wf1276
  Salvador Dalí
 • Salvador Dali - wf1271
  Salvador Dali
 • Salvador Dalí - wf1253
  Salvador Dalí

Salvador Dali - portrety

Salvador Dali wyróżniał się nie tylko swoimi nietuzinkowymi obrazami, ale przede wszystkim swoją osobowością. Miał charakterystyczny wygląd, ponieważ posiadał cienkie, jednak długie i zakręcone (najczęściej do góry) wąsy, które do dziś od razu przywodzą na myśl postać artysty. Nierzadko rozdwajał je, zmieniał ułożenie. Lubił być fotografowany, dlatego nadal można znaleźć wiele portretów Salvadora Dalego, które wyrażają różne formy ekspresji mimicznej i są rozpoznawalne na całym świecie. Możesz je także znaleźć w niniejszej kategorii, dlatego jeśli również uwielbiasz sztukę lub po prostu postać tego charakterystycznego malarza, to na pewno znajdziesz tutaj coś dla siebie.


W tej kategorii znajdują się popularne portrety Salvadora Dalego, przedstawiające różne wyrazy twarzy oraz różniące się między sobą pod względem rozmiaru - możesz wybrać mały format, np. 50 x 60 cm, jednak możemy dla Ciebie przygotować również obraz o wymiarach 140 x 240 cm, który sprawdzi się, np. w dużym salonie lub sypialni. Wszystkie produkty z naszego sklepu są drukowane za pomocą profesjonalnych urządzeń, dzięki czemu zapewniamy wysoką dokładność druku i świetne odwzorowanie kolorów czy kontrastu. Przypominamy również, że wszystkie grafiki są nanoszone na płótno bawełniane o grubym splocie - nie stosujemy błyszczącego poliestru. Przez to oferowane produkty są wytrzymałe. Dzięki temu możesz mieć pewność, że obraz będzie dobrze się prezentował przez wiele lat.

Obrazy na ścianę Salvadora Dalego - profesjonalizm na każdym etapie realizacji zamówienia

Prezentowane obrazy standardowo są umieszczane na ramie wewnętrznej, jednak istnieje możliwość zamontowania płótna na ramie zewnętrznej - czarnej lub naturalnej. Dzięki temu na pewno uda Ci się zamówić model, który spełni Twoje oczekiwania i preferencje. Wszystkie zamówienia są pakowane w profesjonalny sposób, dlatego na pewno dotrą do Ciebie bezpiecznie. W razie jakichkolwiek pytań, jesteśmy otwarci na rozmowę - zadzwoń do nas, a odpowiemy na wszelkie Twoje pytania.

Kilka słów o znanym malarzu

Salvador Dali urodził się na początku XX wieku i zasłynął przede wszystkim z obrazów utrzymanych w nurcie surrealizmu. W opinii wielu osób był wyjątkowym ekscentrykiem. Warto jednak wiedzieć, że nie tylko był malarzem, ponieważ jest w dużej mierze odpowiedzialny za stworzenie filmu Pies Andaluzyjski, współpracował także z Alfredem Hitchcockiem. Zajmował się także projektowaniem biżuterii oraz odzieży dla Coco Chanel. Jego najbardziej rozpoznawalnym dziełem jest Trwałość pamięci, obraz określany również mianem „miękkich zegarów”.

DO GÓRY