Fototapety na ścianę - Fototapety na wymiar

W tej kategorii znajdują się rozmaite fototapety na ścianę, które z powodzeniem posłużą jako dekoracja ścienna i zarazem zwieńczenie aranżacji dowolnego pomieszczenia w Twoim mieszkaniu lub innym lokalu. Fototapety ścienne to bardzo obszerna kategoria, w której znajdziesz mnóstwo motywów i stylów nawiązujących do słynnych malowideł, ale także do bardziej nowoczesnych elementów wystroju i trendów wnętrzarskich. Fototapety przestrzenne doskonale sprawdzą się wykorzystane jako dekoracja na całą ścianę danego pomieszczenia - mogą zastąpić one zwykłą tapetę, a także dekoracje takie jak obrazy czy ramki ze zdjęciami. Fototapety mocno przykuwają wzrok i zwracają na siebie dużo uwagi - nie dość, że jest to oryginalna dekoracja, to bardzo często stanowi podstawę całej aranżacji.

Fototapety ścienne - do jakiego pomieszczenia?

Odpowiednio dobrana fototapeta sprawdzi się tak naprawdę w dowolnym pomieszczeniu. Wiele osób stawia na dużą fototapetę przestrzenną do salonu, która całkowicie pokrywa powierzchnię jednej ze ścian, stanowiąc tym samym bardzo istotny element aranżacji. Musimy jednak pamiętać, że taką fototapetę warto zaplanować już na etapie projektowania naszego wystroju, a nierzadko nawet całego pomieszczenia, ponieważ powinna ona pozostawać widoczna. Coraz częściej fototapety wykorzystywane są również w sypialni, gdzie nierzadko również pokrywają obszar całej ściany - do sypialni warto wybrać wzór, który będzie wprawiał nas w dobry nastrój, pomagał nam się wyciszyć i zrelaksować po całym dniu. Fototapeta sprawdzi się również w pomieszczeniach użytkowych, takich jak kuchnia czy łazienka, ważne jednak, by jej motyw przewodni dobrać w taki sposób, aby korespondował z całym wystrojem. Do kuchni polecamy fototapety przedstawiające jedzenie lub proces przygotowywania go. Do łazienki natomiast polecamy duży wybór fototapet z motywem wody, brzegu morza, morskiej fauny i flory oraz wszelkie nawiązania marynistyczne, takie jak latarnie morskie, statki czy infrastruktura nadmorska. Fototapety ze względu na swój nowoczesny charakter w odniesieniu do tradycyjnych obrazów, doskonale sprawdzą się także w roli dekoracji biura, gabinetu lub innego lokalu użytkowego. Fototapety na ścianę wykorzystuje się również w salonach usługowych, takich jak salony fryzjerskie, kosmetyczne, masażu i inne. Aby ułatwić Ci wybór, podzieliliśmy najczęściej kupowane fototapety na kategorie tematyczne, które pozwolą Ci szybciej odnaleźć taką fototapetę, która najlepiej będzie odpowiadać stylowi pomieszczenia lub aranżacji. Wśród wielu kategorii znajdziesz między innymi: bestsellery, reprodukcje, fashion, woman, Frida Kahlo, botanika, vintage/retro, skandynawskie, tekstury, boho, abstrakcja, geometria, kolekcja map, egzotyka, astronautą być, ludowe, piłkarze, lawenda, 3D, w kropki, w pasy, w kratkę.

Fototapety na zamówienie - sklep

Jeżeli nie znalazłeś odpowiedniego motywu na ścianę swojego pomieszczenia, wykonujemy także fototapety na zamówienie. Nasze produkty są wykonywane w najwyższej jakości, a do zakupu zachęcają także ceny fototapet. Opinie na temat naszego asortymentu są bardzo pozytywne, dlatego wiele naszych produktów wieńczy już aranżacje naszych klientów. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą fototapet.

DO GÓRY