SPOSOBY PŁATNOŚCI

 

Sposób płatności nr 1

PayU.pl - bezpieczne płatmności internetowe 

System PayU.pl umożliwia bezpieczną płatność zarówno kartą kredytową, przelewem z wybranego banku jak również w systemie ratalnym. Przy pomocy tego systemu można wykonać następujące płatności: 

 

§  mTransfer - mBank

§  MultiTransfer - MultiBank

§  BZWBK - Przelew24

§  Pekao24Przelew - Bank Pekao

§  Płać z Inteligo

§  Płać z Nordea

§  Płać z iPKO

§  Płać z BPH

§  Płać z ING

§  LUKAS e-przelew

§  Przelew z Polbank

§  Przelew z Millennium

§  Przelew z Kredyt Bank

§  Przelew z BGZ

§  Przelew z Deutsche Bank

§  Przelew z Raiffeisen Bank

§  Przelew z Citibank

§  Karta kredytowa

§  Przelew bankowy

§  Zakupy na raty

  


 

Po złożeniu zamówienia klient jest przekierowywany na bezpieczną stronę PayU, na której może dokonać płatności

Bezpieczeństwo

Zakupy obsługiwane przez PayU charakteryzują się  najwyższym poziomem bezpieczeństwa. Najnowsze metody szyfrowania danych w połączeniu ze światowej klasy platformą sprzętową gwarantują niezawodną ochronę realizowanych transakcji. Z systemu PayU korzysta największy polski system aukcyjny Allegro.

W przypadku wybrania wpłaty przez system PayU.pl wpłata jest rejestrowana automatycznie, a zamówienie od razu trafia do realizacji.


Sposób płatności nr 2

Przedpłata na konto

Możesz dokonać wpłaty na konto przy pomocy przelewu bankowego lub wpłacić odpowiednią kwotę w banku lub na poczcie. Poniżej dane do wpłaty:

 

Konto bankowe: ING Bank Śląski: 62 1050 1748 1000 0092 3072 9742

AK-MEDIA Andrzej Kita

ul. Wyszyńskiego 10, 59-300 Lubin

 

W tytule płatności należy dodać numer zamówienia, który można znaleźć w mailu potwierdzającym zamówienie.Jeśli wybierzesz tą formę płatności Twoje zamówienie trafi do realizacji po zaksięgowaniu wpłaty na konto. Czas księgowania jest uzależniony od formy przelewu lub wpłaty. Księgowanie najczęściej następuje następnego dnia. W przypadku wpłaty w placówce banku lub na poczcie wpłata może zostać zaksięgowana po kilku dniach.

Ze względu na fakt, że towar produkowany jest na indywidualne zamówienie i pod konkretny wymiar podany przez klienta nie ma możliwości wysyłki za pobraniem.