Gustav Klimt

Jakim artystą powinien zainteresować się każdy fan modernizmu? Jego uwadze nie powinien ujść oczywiście wybitny Gustav Klimt. Reprodukcje tego malarza w doskonałej jakości kupisz w naszym sklepie. Kultowe już dzieła sztuki mogą zawisnąć na Twoich ścianach, wnosząc do pomieszczenia nieco wiedeńskiej ekstrawagancji.
 • Judyta z głową Holofernesa - G. Klimt - wf2109
  Judyta z głową Holofernesa - G. Klimt
 • Pocałunek - Gustav Klimt - wf2108
  Pocałunek - Gustav Klimt
 • Gustav Klimt - wf1749
  Gustav Klimt
 • Hope II - Gustav Klimt - wf1726
  Hope II - Gustav Klimt
 • Portrait of Margaret Stonborough - Wittgenstein - G. Klimt - wf1723
  Portrait of Margaret Stonborough - Wittgenstein - G. Klimt
 • Portrait of Friedericke Maria Beer - G. Klimt - wf1722
  Portrait of Friedericke Maria Beer - G. Klimt
 • Portrait of Hermine Gallia - G. Klimt - wf1721
  Portrait of Hermine Gallia - G. Klimt
 • Adele Bloch-Bauer II - Gustav Klimt - wf1719
  Adele Bloch-Bauer II - Gustav Klimt

Gustav Klimt - obrazy mistrza na Twoich ścianach

Gustav Klimt uważany jest za jednego z największych mistrzów malarstwa, a jego dzieła podziwiane są na całym świecie. Doceniane są zarówno przez wielkich krytyków sztuki, jak i zwykłych wielbicieli malarstwa. Wystawy twórczości Gustava Klimta podziwiane są na wielu wystawach, przyciągając rzesze fanów. Czy trzeba jednak odwiedzać muzeum, aby podziwiać wielkie dzieła mistrza? W naszym sklepie nabędziesz najwyższej jakości reprodukcje kultowych już obrazów. Kto nie zna słynnego dzieła “Pocałunek”, przedstawiającego parę splecioną w miłosnym uścisku? Nikomu z pewnością nie trzeba także przedstawiać podobizny matki oczekującej na narodziny potomka na obrazie “Hope II”. To tylko jedne z wielu wybitnych dzieł, jakie namalował Gustav Klimt. Reprodukcje tych obrazów mogą znaleźć się w Twoim domu w ciągu kilku dni. Posiadając takie dzieła na ścianach, z pewnością zyskasz opinię znawcy sztuki i przyciągniesz uwagę każdego gościa.

Gustav Klimt - obrazy. Doskonała jakość w atrakcyjnej cenie

Oferujemy wiele reprodukcji znanych dzieł wielkich artystów. W naszym sklepie znajdziesz obrazy przedstawicieli różnych epok - również modernizmu, którego czołową postacią jest właśnie Gustav Klimt. Reprodukcje jego dzieł to najwyższa jakość wykonania, która pozwoli Ci podziwiać każdy detal obrazu. Nasze prace są drukowane na naturalnym bawełnianym płótnie, które gwarantuje zachowanie wszystkich kolorów użytych na obrazie. Gustav Klimt jest znany z używania bogatej palety kolorów. Z tego powodu reprodukcja z barwami niskiej jakości mogłaby zniszczyć cały efekt. Unikniesz tego problemu, wybierając reprodukcje obrazów z naszego sklepu - gwarantujemy zachowanie żywych kolorów w atrakcyjnej cenie.

Gustav Klimt - reprodukcje. Pędzel wiedeńskiego mistrza w Twoim domu

O Gustavie Klimtcie słyszał każdy, kto wie cokolwiek o modernizmie. Klimt jest przecież czołowym przedstawicielem tego nurtu w sztuce. Wprowadził modernizm do Wiednia, tworząc swoje własne wariacje na temat sztuki. Ten wielki artysta nie lubił podporządkowywać się zasadom - nic nie robił sobie z ustalonych przez wieki kanonów, które wpajali mu nauczyciele akademiccy. Klimt chciał podążać własną drogą i to właśnie robił, tworząc niezwykłe dzieła sztuki słynne na całym świecie. Tak powstały obrazy przedstawiające kobiety w niespotykany dotychczas sposób, który w tamtych czasach potrafił zaszokować. Odważne kiedyś obrazy, dziś nas stałe weszły do przestrzeni kultury. Malarz z własną wizją artystyczną - tak można opisać artystę, jakim był Gustav Klimt. Obrazy tego mistrza z pewnością warto mieć w swoim domu, dlatego zapraszamy do skorzystania z oferty naszego sklepu.
DO GÓRY