Naklejki na drzwi

W tej kategorii znajdują się przeznaczone do różnego rodzaju pomieszczeń naklejki na drzwi. Naklejki na drzwi to oryginalna dekoracja, która potrafi sprawić, że nawet najmniej interesujące wnętrze staje się dużo ciekawsze. Ozdobne naklejki na drzwi potrafią w mig odmienić wygląd pokoju, a ich aplikacja jest bardzo prosta. Naszym naklejkami na drzwi szybko i efektownie odmienisz fronty drzwi w dowolnym pomieszczeniu. Popularne naklejki na drzwi pokojowe mogą bez problemu stanowić element aranżacji, z którą będą spójne, jeśli wybierzemy odpowiedni wzór naklejki. W naszej ofercie dostępnych jest wiele wariantów, spośród których z łatwością wybierzesz swój ulubiony.

Naklejki na drzwi - rodzaje

Nie ulega wątpliwości, że drzwi znajdują się niemal w każdym pomieszczeniu i niestety nie zawsze prezentują się tak, jak byśmy sobie życzyli. Jednak zamiast kupować nowe drzwi, które są stosunkowo drogim zakupem, można wykorzystać dekoracyjne naklejki na drzwi dostępne w wielu wzorach w naszej ofercie. Naklejka pokrywająca całą powierzchnię drzwi skutecznie ukryje ich mankamenty oraz zasłoni drzwi, które są stare lub nie pasują do naszej nowej aranżacji wnętrza. Oczywiście naklejki na drzwi mają także funkcję typowo ozdobną, dlatego jak najbardziej możesz je wykorzystać również w przypadku nowych i ładnych drzwi, musisz jednak pamiętać, że wtedy nie będą one widoczne. Najpopularniejsze są oczywiście wszelkiego rodzaju naklejki na drzwi wewnętrzne, które prowadzą z jednego pokoju do drugiego. Takie naklejki potrafią ekspresowo dopełnić aranżację i zwracają uwagę na tyle, że inne dekoracje powinny być raczej oszczędne. Nie ma żadnego problemu, aby zaprojektować naklejki na drzwi z szybą - w tej sytuacji naklejka dodatkowo zakrywa oszklony element drzwi, dzięki czemu przestają być transparentne. Coraz częściej wykorzystuje się również naklejki na drzwi łazienkowe, szczególnie te, które nawiązują tematycznie do wody, morza lub nadmorskiej flory i fauny. Odpowiednio dopasowany motyw naklejek na drzwi z powodzeniem może zastąpić obraz, jeśli w pomieszczeniu nie ma wystarczającej powierzchni na dekorację ścienną. Jeśli nie jesteś pewien co do zastępowania obrazów naklejkami na drzwi, bo nie chcesz, aby duży wzór zdominował całe pomieszczenie, postaw na nieco bardziej oszczędną formę naklejek na drzwi - napisy. Naklejki na drzwi z napisami sprawdzą się w mieszkaniach i pomieszczeniach urządzonych w stylu nowoczesnym i minimalistycznym. Pamiętaj, aby wybrać taki napis, który kojarzy Ci się z danym pomieszczeniem, wprowadza pozytywny nastrój lub pomaga Ci się zrelaksować. Coraz bardziej popularne stają się również naklejki do przedpokoju, bo bardzo często jest to taka przestrzeń w domu, której dekorowanie jest nieco problematyczne. Naklejka na drzwi w przedpokoju pozwala pozbyć się tego problemu, ponieważ sama w sobie jest efektowną ozdobą. Absolutnym hitem są również naklejki na drzwi pokojowe dla dzieci - subtelne i delikatne wzory pięknie komponują się z wystrojem wnętrza pokojów dla maluszków, natomiast starszym dzieciom podoba się oryginalna forma dekoracji - drzwi prowadzą w końcu do jego prywatnej komnaty.

Naklejki na drzwi wewnętrzne - sklep

W naszym sklepie znajdziesz wiele wzorów naklejek na drzwi dla dorosłych i dla dzieci. Wszystkie produkty wykonywane są według najwyższych standardów, o czym świadczą pozytywne opinie naszych klientów. Ceny naklejek uzależnione są od ich wielkości i rodzaju, same naklejki zaś wykonujemy na papierze matowym lub błyszczącym, który jest trwały i odporny na warunki atmosferyczne. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą.